2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Zehra12 canım baktınmı siteye türkiyeden alışverişe yapılabiliniyormu merak ettim.

Durup durup aklıma bir şey geliyor en çenesi düşük benim benim oğlan sanki bazen bir gecede büyüyor sizinkilerde öyle mi dünden bugüne büyüdü sanki bu oğlan bugğn sığmıyor.birde heralde bu yaşancı sancılar bende erken başlayacak hergün 20:00 ile 22:00 arası kısa bir zaman diliminde adet ağrısı gibi ağrım oluyor sizlerde bunlar var mıııı bugün mesela nefesim çok daraldı sabah uyandığından beri burnumda tıkanıklıkta zirve yaptı ilerki aylar acaba çok daha zor mu olacak

Evet boyu uzuyor ya, patikli de dizleri bükülü kalıyor, 40 çıkınca çok fazla giyemiyor zaten, büyük beden alırsan 2 3 ay giydirebilirsin onada çok gerek görmüyorum şahsi fikrimce, tulumlar felan cabuk küçülüyor.
0 3 ayda zaten kısa kolludur sorttur felan pek giydirilmiyorki zaten, birde tam beden alınca küçük oluyor,, banami öyle geliyor yoksa, tam beden minyon çocuklara daha iyi oluyor, hafif kilolu yapılı olursa bebisiniz tam beden almayın 3-6 6-9 aylık daha iyi olur gibi

Teşekkür ederizz benimde uzun süre öyleydi ama bugun keyfi yerindeydi baya gösterdi uzun uzun inşallah darısı sana olsun

İnstagramdan aldım çok güzel tam yazlık tulumlar ama hani hep tulumu var temmuz ağustos gibi akşam şöyle bi dışarı çıksak defnemin düzgün elbisesi yok hep uzun tayt yada tulum var neyse bulucaz inşallah
Evet lolonsun uygulaması var bende amanhiç daha sipariş vermedim güvenemediğim için bakalım alanlar yorum yazmıyor nedense bildiğiniz bir yer mi alışveriş yaptınız mı daha önce
Yaa işte benimde kafama o takılıyordu yani ilk bebeğim ve evlenmeden önce yakın çevremde bebeği olan hiç yoktu o yüzden pek bir acemiyim iyiki aldıklarımın geneli 6-9 almışım o halde hissiyat ama zaten yok elbiseler hep 6-9 ay ile başlıyo bizim cadı elbiseyi 1 yaşından önce giyemicek sanırım

Bende de var aynı sorun benimki de 22:00 ile 23:00 arası babasının gelme saatinde :) Kız buna da şükür diyorum benim ilk kızım aman tanrım bi tarafa top oluyordu mesela sağ tarafa toplanıyordu sol taraf dümdüz oluyordu ahahah kedi gibi :))) İç organlarım yer değiştiriyordu :)) He bu da kaskatı kesiliyor iç organlarım eziliyor taş gibi oluyor karnım. Akşam kıyafet deniyorum sabah içine giremiyorum bir gecede büyüdüğünü ispat edebilirim o derece

Ben lolons ve bebekerce den alışveriş yaptım. E bebek civil yapıyorum. Başka siteden yapmadım :)

merhaba lolonstan alışveriş yaptım ben 2 günde geldi

Ay desene ben normalim yaaa valla sevindim çünkü çok saçma gibi geliyor ama yaşıyorum o nedenle garipti yani yalnız değilim

Merhaba benim de mide ve bağırsak problemlerim var o yüzden demir ilacı kullanmam çok zordu. Doktor gece aç karnına önerdi ve sidefer kullanıyorum. Sidefer sindirimi en rahat olan demir ilacı doktorunuza danışıp alabilirsiniz sizde. Normalde sıkıntı yaşamama rağmen bu ilaçla yaşamadım.

kızlar selam dün ilk defa bebeğimin hareketlerini dışardan gördüm göbeğim şişip indi çok garip bişey tecrübe eden var mı 24+1
Bundan sonra sık sık göreceksiniz :) Daha yerine sığamayacak :) Benim bu ikinci yaramaz kızım ablası da yerinde duramazdı bu da öyle canı sıkıldıkça dönüp duruyor :)) İlk kızımda yanımda olanlar korkuyordu devamlı karnımın içinde kıpırdamalar kol bacak hareketleri :)) Ayy Allah isteyen gerçekten anne baba olabilecek herkese nasip etsin :)) Bizlerde sağlıkla kucağımıza alalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…