2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
arkadaşlar maaalesef doğru değilmiş ben başvuran insanların oldğu söylendiği için paylaşmıştım niye sürekli yalan şeyler dolaşıyor hiç bilmşyorum o kadar yardıma ihtiyacı olan insana belki bu yüzden ulaşamıyoruz çok üzgünüm

Maalesef çok fazla yalan haber dönüyor bu dönemde.dikkatli olmak lazim

Merhaba arkadaşlar. Bugün kasiklarimda iki büklüm edecek kadar ve yürüyüş yaparken dik duramayacak şeklinde bir ağrı var. İki gündür ağır bir şeyler kaldırdım. Alakası olabilir mi. Yoksa gebelik sürecinde normal mi ? Üşütme filan midir

Merhaba arkadaşlar. 20+3 hamileyim bebişin tekmeleri kasıklarımda. Başı yukarda. Sizinkiler ne durumda, tekmeleri nerede hissediyorsunuz?
22+2 deyim. Önceki haftalarda hep kasıklarda hissederdim tekmelerini, bir de sağ kasıkta toplanırdı.sipsivri olurdu orası. Şimdi biraz daha yukarı çıkmış sanırım göbek deliği çevresinde hatta bazen mide civarında sert tekmelerini hisdediyorum.

Geçmiş olsun üşütme olabilir. Ayaklarını sıcak tut ve hafif yukarı kaldırarak dinlen bence ağır kaldırmak hep kötü zaten dikkat et kendine. Bazen gazda agrı yapabiliyor. Bana doktorum dinlenince geçmeyen bi ağrı ve eşliğinde kanama olursa hemen ulaş demişti. Bi kere bende bi anda ayağa kalkmıştım oturduğum yerden öyle bir kramp saplanmıştı baya ayakta dona kaldım sonra hemen geçti sende bence ağrın geçene kadar yatıp dinlen

Merhaba arkadaşlar. 20+3 hamileyim bebişin tekmeleri kasıklarımda. Başı yukarda. Sizinkiler ne durumda, tekmeleri nerede hissediyorsunuz?
Bende hep kasıklarımda hissediyorum henüz yukarlarda bişey hissetmedim. Kasıklarımda oynadıkça çişim geliyo gibi oluyor hatta. Ana başımı ayağımı bilmiyorum. Bende 21+5teyim

Kızlar ben de ilk tekmeleri hep kasığımda hissettim şuan 20+2 yiz hem kasıklarda hem göbek çevresinde hissediyorum. Benim göbeğimin sağına kafası sol tarafına ayakları yerleşmişti göbeğimin de sol tarafı az daha şişkin sanırım poposunda dolayı

Bu bahsettiğiniz sertleşme kasılma gibi bir durum. Çok yoruldugumda 1-2 haftadır bende oluyor. Dün ilk defa namaz kılarken dik bir şekilde dogrulamadim. Kramp tarzi birşey
.uzanıp rahatlayinca geçiyor. Ama bu durumun sık sık tekrarlanması güzel değil.

Teşekkür ederim . Evet ayakları uzatıp dinlenince rahatladım. Üşütmenin de etkisi var.

Yok bende yeni oldu. Dinlenince ve ısınınca rahatladım. Size de geçmiş olsun

Daha çok kasıklarımda tekmeliyor. Ama 1 haftadır ara ara ayaklarını göbek deliğinin oraya getirip tekmeliyor. Sonra tekrar eski haline dönüyor

Bende hala aşağılarda hissediyorum büyüdükçe yukarı çıkacaktır benim çatı kemiğim ağrıyor bacaklarımı kapatınca artıyor ağrı böyle olan var mı magnezyum eksikliğinden deniliyor doktora giidnce soracağım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…