2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benim kız maşallah hareketli, abisi kolay kolay kıpırdamazdı, son haftalarda hissederdim onu, arabaya binersem kipirdiyordu sadece ama kız bayağı hareketli, az biraz oturup dinleneyim desem kıpır kıpır tekme, kıpırtı, göbek deliğinin oralarda oluyor genelde ama bazen altlarda da hissediyorum fir fir dönüyor galiba. Birde bazen karnım taş gibi oluyor, acaba ayaklarinimi geriyor, içerden bi itme şeklinde geriliyorum

Herkese çok geçmiş olsun ülkece zor bir süreçten geçiyoruz hepimizin Allah yardımcısı olsun.bir sorum olacaktı ben yaklaşık 3 hafta önce detaylı ultrasona girdim bebeğin bütün organları normal cikti bir problem yok fakat durusundan dolayı kalbini tam görüntüleyemedi kağıtta sadece kalp kısmı değerlendirilmedi diyor acaba benim.gbi pozisyondan dolayı tam bakilamayan oldu mu

Herkese çok geçmiş olsun ülkece zor bir süreçten geçiyoruz hepimizin Allah yardımcısı olsun.bir sorum olacaktı ben yaklaşık 3 hafta önce detaylı ultrasona girdim bebeğin bütün organları normal cikti bir problem yok fakat durusundan dolayı kalbini tam görüntüleyemedi kağıtta sadece kalp kısmı değerlendirilmedi diyor acaba benim.gbi pozisyondan dolayı tam bakilamayan oldu mu
Öyle olduğunda bir iki hafta sonra için tekrar kontrole çağırıyolar genelde sizi çağırmadılar mı

Bizimde görünmedi iki hafta sonra gel dedi, gittiğimizde gördü raporu yazdı tekrar.

Kızlar merhaba.
Park yatak için yatak almam lazım. Pamuk ve sünger yatak arasında kaldım
Pamuk yatak 200 lira civarındayken yataş minide sünger yatak 700 civarıydı
Sünger yatak daha mı iyi acaba diye düşünür oldum. Bilgisi olan var mı?

Benim de kalbine bakılmadı pazartesi tekrar gideceğim bakması için

Kızlar merhaba.
İmkanın barsa iyi bir yün yatak yaptırmanı havaiye derim yün özelliği gereği radyasyonu da engelliyor üstelik hava alıyor hava alma özelliği olan ürünler olabilir sünger de mesela sentetik oranına bakılmalı benim bildiğim böyle.. ben almanyadayım burada hava alan özelleşmiş bir yatak aldım onun üzerindede incecik yünden sırınmış bir yatak onu da annem yaptı hem ince olarak havaalmayı engellemeyecek hemde faydası saymakla bitmez fikir olsun

Öyle olduğunda bir iki hafta sonra için tekrar kontrole çağırıyolar genelde sizi çağırmadılar mı
HYir çağırmadı tekrar ben küçük Bi ilçeden gidiyorum çünkü 1 ay öncesinden anca randevu bulabildim belkide çok kalabalık olduğu için çağırmadı bilmiyorm kafam karisti

HYir çağırmadı tekrar ben küçük Bi ilçeden gidiyorum çünkü 1 ay öncesinden anca randevu bulabildim belkide çok kalabalık olduğu için çağırmadı bilmiyorm kafam karisti
istersen tekrar görüşmeye çalış yada randevu al

Kızlar merhaba.
Türkiye deki 2 sünger fabrikasından biri geçtiğimiz yıllarda yanmıştı. Tek fabrika kalmıştı. Sonradan açılan oldu mu bilmiyorum ama o zamandan beri sünger çok pahalı.

Bizim detaylıda da öyleydi ama dr baya bi sabırla bekledi dönmesini ve ölçümlerini yaptı detaylı kontrolümüz çok uzun sürdü 1 saat 15 dk kadar 😂

Merhaba kızlar,son 2-3 gündür bende nihayet bebeğimin haraketlerini hiss etmeye başladım,şimdi oturduğum halde elimi karnıma koymadan pıt-pıt tekmelerini hiss ediyorum😍
Çok güzel bir his ben de 1 haftadır hissetmeye başladım. Daha doğrusu daha öncelerde de hissediyomuşum ama ayırtedemiyodum şimdi o pıtlar belirginleşince anladım. 21+3 🥰🥰

Herkes iyidir umarım. Ben psikolojik olarak çöktüm dudağım kocaman uçukladı o derece. İş yaptığımız çoğu insan ya da ailesi göçük altında kalmış.. İstanbul'da yaşıyorum bi kan bağım yok ama can bağım yani. Allah'ım vefat edenlere cennet kapılarını açsın geri kalanlara sağlık dayanma gücü versin. Rabbim bizleri evlatlarımızla sınamasın sağ salim kucağımıza alalım inşallah.

Herkes iyidir umarım. Ben psikolojik olarak çöktüm dudağım kocaman uçukladı o derece. İş yaptığımız çoğu insan ya da ailesi göçük altında kalmış.. İstanbul'da yaşıyorum bi kan bağım yok ama can bağım yani. Allah'ım vefat edenlere cennet kapılarını açsın geri kalanlara sağlık dayanma gücü versin. Rabbim bizleri evlatlarımızla sınamasın sağ salim kucağımıza alalım inşallah.
Başınız sağolsun. Oralarda yakın tanıdık olsun olmasın tüm türkiye çok etklendik, çok üzülük.
Geçen bir videoya denk geldim tüm hamilelerin izlenesini isterim bana gerçekten iyi geldi.

Çok güzel bir his ben de 1 haftadır hissetmeye başladım. Daha doğrusu daha öncelerde de hissediyomuşum ama ayırtedemiyodum şimdi o pıtlar belirginleşince anladım. 21+3 🥰🥰
Evet,aynen.Ben de geçen hafta başında bir şey hiss etmiştim,tam emin olamadım,cumadan itibaren elimi koyduğum zaman hiss etmeye başladım,dünden beri de elimi koymadan hiss ede biliyorum.21+2🥰

Allah şifa versin.Dualarınıza amin diyorum.Depremzedelere yakından yardım edemiyoruz,kendimize de zarar vermemeliyiz.Hepimiz üzüldük ama bizim üzülmemizle onların acısı geçmiyor,gidenler geri gelmiyor.Biz daha da kötü oluyoruz,bebeğimizi de düşünmeliyiz.

X