2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar ben Montessori yatak almayı düşünüyorum. Anne yanı beşik aldım gece yanımızda gündüz odasında uyutmayı düşünüyorum. Yatak ölçüleri 90*190 mı yoksa 80*130 mu yaptırayım sizce ?

Kaç yıldır var bu uygulama acaba Türkiye’de ne güzel almanyada var diye millet öve öve bitiremiyor.Türkiye sağlık konusunda çok önde olmamasına şaşırıyordum demekki ben bilmiyormuşum.bir kez daha sevindim..

Ücretli olanlar çok uzun süredir vardır diye düşünüyorum. Neredeyse her ilde uygulaması 4 yıldır vardır diye düşünüyorum emin olmamakla birlikte. Ben çalışıyorum doğum iznine ayrılınca gideceğim.

Ayakları kasıkta o yüzden orda hissediyorsunuz. Çok normal bir durum o zaman bizde mi erken doğuracağız. Ben memnun değilim mesela çünkü mesaneye baskı yapıyor tuvalete koşmak zorunda kalıyorum :))) Lütfen kim ne derse desin kulaklarınızı tıkayın :))

Kızlar dün 3 tane bugün 2 tane Züber yedim. Züber'de hurma olduğu için bugün sağ kasığımda bir ağrı oldu geçmiyor. Sancıyı tetikliyor olabilir. Ben yedim siz yemeyin. Aman diyim.

Büyük alın, 4-5 yaşa kadar yatıyor. Benim kız 5 yaşında, hala sığıyor. 90*190 galiba bizimki.

Folik asit ve demir ilacının beraber alinmamasi mi gerekiyor? Niye kestiniz folik asidi ben hala ikisine de devam ediyorum

Folik asit ve demir ilacının beraber alinmamasi mi gerekiyor? Niye kestiniz folik asidi ben hala ikisine de devam ediyorum
Beraber alınmaması mı gerekiyor bilmiyorum doktor kesti. Ben hamilelikten 1 ay önce kullanmaya başlamıştjm 3 ay olunca da kesti. Multivitaminşn içinde var bu arada az miktarda folik asit

folik asiti 12. haftadan sonra kesiyorlar yeterli geliyor çoğumuz bıraktık multivitaminlerin içerisinde bulunuyor az miktarda farklı bir durumunuz mu var kesmedi doktorunuz

Ay ben beşikten bahsetmişim. Beşiğimiz de büyüktü. Montessori ev şeklinde yere sıfır yatak aldık sonradan, o işte 90*190. Ben kızımla birlikte uyuyorum çoğunlukla. Bazen o uyuyunca kendi yatağıma geçiyorum. Bazen bizim karyolada uyuyor benim kız, ben rahat edemeyince onun montessori yatağında yatıyorum. Kendim 82 kiloyum, çocuk 27 kilo. Yani 110 kilo çok rahat kaldırıyor. Bence çocuk 18 yaşına kadar yatabilir. Ben kendim yatıyorum açıkcası rahat rahat. Bebekle birlikte yatmak için büyük alın zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…