2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Asıl doğduktan sonrasını düşünün, azcik uyusam herşey güzel olacak diye minnacık bebeğe yalvaracaz hepimiz, ilk oğlumda sabahlardim, canları sagolsun
Orasını hiç katmıyorum işin içine, oyy kuzucuklar hayırlısı doğsunlar katlanacaz artık napalım gülü seven dikenine katlanır misali🥰🥰🥰

Merhaba ilk bebeğim, sizlere sormak istediğim birkaç şey var .. ben bayağı hissediyorum. Kalkıyorum sabahları hareketlerine, uyuyamıyorum o durana kadar. Kesinlikle regl ağrısı gibi değil. Batma gibi ama hareketli. Rahatsız etmiyor. Çok heyecanlıyım. Cinsiyet beli olmaz diyorlar ama yarın kontrolum var en son 7. Haftada gittim. Cinsiyet belli olan yoktur değil mi ? :))

Merhaba ilk bebeğim, sizlere sormak istediğim birkaç şey var .. ben bayağı hissediyorum. Kalkıyorum sabahları hareketlerine, uyuyamıyorum o durana kadar. Kesinlikle regl ağrısı gibi değil. Batma gibi ama hareketli. Rahatsız etmiyor. Çok heyecanlıyım. Cinsiyet beli olmaz diyorlar ama yarın kontrolum var en son 7. Haftada gittim. Cinsiyet belli olan yoktur değil mi ? :))
Ben 12 haftalığım kıza benzetti doktorum

Arkadaşlar kanamam oldu 12+0 hafta.Kadin dogum servisine gittim normal gözüküyor her şey dedi.Yarin kendi doktoruma gidicem.Evde proluton almıştım ilave doktor demişti kanaman olursa kullan diye onu kullandim.Sabahı bekliyorum 😣 Ağrım yok

Herkesin sabah bulantisi olur benim niye akşam bulantım oluyor.. gaz dolu resmen midem özür dilerim gegirmekten bı hal oldum. Şimdi yataktan kalkıp bisiler yicem belki düzelir.
Benimde aynı sabah biseyim yok agkeden sonra basliyo akşama kadar bulantı haki siskinlik .. prilam içtiğim halde böyle icmesem kusuyorum

Herkesin sabah bulantisi olur benim niye akşam bulantım oluyor.. gaz dolu resmen midem özür dilerim gegirmekten bı hal oldum. Şimdi yataktan kalkıp bisiler yicem belki düzelir.
Anacığım yalnız değilsin benimde sabah bulantım yok akşam mide bulantısı gaz dolu mide :) Çakmağı çaksalar patlayacağım o derece :)

Anacığım yalnız değilsin benimde sabah bulantım yok akşam mide bulantısı gaz dolu mide :) Çakmağı çaksalar patlayacağım o derece :)
Benim de aynı ama gece prilam içiyorum 2 tane sanırım o sabah bulantısını önlüyor. Akşama da etkisi geçiyor olabilir. Asla kusmuyorum ama hoşuma gitmeyen bir kokuyu düşündüğümde bile öğürüyorum

Kızlar bu arada 12. Haftada fetal dna yaptırmayı düşünen var mı? Varsa fiyat aldığınız mı? Pahalı bir testmiş sanırım.

Kızlar bugün kontrolümüz vardı ☺️ herşey normal eli kolu oluşmuş baya hareketliydi 🤩🥰 cinsiyette kıza benzetti 2 li test verdim ense kalınlığımız normal çıktı sonuçları 2 hafta sonra alcam
Bende pzt günü gittim, benimde kıza benzetti.Eşim zaten kız olacak, kız olacak diyip duruyordu, kesinlik olmadığını biliyor ama yinede çok sevindi karnımı sevip konuşup duruyor🥰 Hele annesi ağlayacaktı nerdeyse🙈 Eşim tarafında dayılar, teyzeler, kuzenler dahil hiç kız çocuk yok.Hayırlısı bakalım🥰

Öyle bir yasak varmış, kürtaj yaptırırlar diye, 18 haftadan önce cinsiyet söylenmiyormuş. 18 hafta sonrası kürtaj zaten yasak olduğu için. Sizin dr unuz insiyatif göstermiş olabilir
Yoo bende 12. Haftadayım, banada büyük ihtimalle kız dedi ama bekliyoruz yine 16. Haftayı🥰

Benim 10 hafta 1 günlük olmuş aslında son regli tarihim 1Eylül 2022 idi ama ya adet düzensizliği oldu ya da geç döllenme 12. haftada doktora gideceğim. İlk bebeğime hamileyim:) ailede şeker hastalığı olduğu için 5. haftada yapılan kan testlerimde insülin direnci çıktı ve tsh da da yüksek çıkınca tiroid ilacı da kullanıyorum diyetle birlikte insülin de kullanmaya başladım. Kadın doğum uzmanım bebeğe zararı yok hormon sonuçta diyor önceden belirlenmesi takip edilmesi çok iyi dedi ama şekerim hiç düşmüyor. Böyle olan gebe var mı benim gibi:KK43:((

Yoo bende 12. Haftadayım, banada büyük ihtimalle kız dedi ama bekliyoruz yine 16. Haftayı🥰
Dr yanında bu kadına dedi, 14 haftalıkti, görsem bile söyleyemem 18 haftadan önce yasak dedi. Özeller söylüyor ama devlette söylemiyor. Kızı çok olan yine kız olursa yada oğlu çok olan yine oğlu olursa kürtaja kalkışıyormuş o yüzdenmiş. Bende şaşırdım. Ilk oğlumda özele gidiyordum, 12 haftalıkken erkek dedi net bisekilde, şuan develere gidiyorum söylermi bilmem, benim sonuçta tüp bebek dünya para vermişim, o kadar iğne vurunuyorum cinsiyet ne olursa olsun aldıracak değilim Allahım korusun

Benim de akşam oluyor. Prilam dr bulantı ilacı içiyorum gece yatmadan önce. Tahminim gündüz bulantıyı engelliyor ama akşama yetmiyor. İnşallah yakın zamanda kurtuluruz.

Prilam Dr bulantı ilacını akşamları 2 tane içiyorum, yine de gün içinde ne yediysem kustum. Sabah da ekstra 1 tane aldım. 12. haftada şiddetlendi ya kusmalar sanki 😢

Bende pzt günü gittim, benimde kıza benzetti.Eşim zaten kız olacak, kız olacak diyip duruyordu, kesinlik olmadığını biliyor ama yinede çok sevindi karnımı sevip konuşup duruyor🥰 Hele annesi ağlayacaktı nerdeyse🙈 Eşim tarafında dayılar, teyzeler, kuzenler dahil hiç kız çocuk yok.Hayırlısı bakalım🥰
Ahh bu kocalarr :) Kızıma hamileyken eşimde kızım diye seviyordu :) Ya erkekse gücüne gider yazık diyordum yok ben biliyorum benim kızım o diyordu :)

X