2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sanirim magnezyum eksikliği canim kızımda da yaşadım çok zordu özelikle geceleri kramplar bacak ağrısı halsizlik yorgunluktan. Bu kez çok.sukur erken başlamadı ama ben maden suyunu çok tüketiyorum. Birde regllerim çok san cili geçerdi. Doktorum magnezyum eksikliği olunca böyle çok sancı çeker dedi bayanlara o şekilde ilaç kullanarak toparladım ben de. Magnezyum ilacı yani. Ama maden suyunu öneriyorum muhakkak
Hıc agrım olmazdı regl oldugum zamanlar geceleri değilde gündüzleri falan cok oluyorum uc gündür canım gercekten yürüyemiyorum resmen. Evet maden suyu ıcıcem yarın alıcam normalde sevmem de lımon sıkar içerim artık😃 teşekkur ederimm❤️İkiz gebeliğim bu arada

Hıc agrım olmazdı regl oldugum zamanlar geceleri değilde gündüzleri falan cok oluyorum uc gündür canım gercekten yürüyemiyorum resmen. Evet maden suyu ıcıcem yarın alıcam normalde sevmem de lımon sıkar içerim artık😃 teşekkur ederimm❤️İkiz gebeliğim bu arada
Ayy harika maşallah canimm🤗🤗🤗
Rabbım.guzel kolaylıklar versin inşallah
Merakla bekliyorum o güzel günlerimizi

Bugün kontrole gittik. 2.5 cm olmuş bebiş herşey yolunda dedi çok şükür. Kilo aldım deyince kilo değil ödemmiş vücut su topluyormuş . İştah açılınca Makarna karbonhidrat gibi yiyecekleri tüketme dedi. Acı gerçekler böyle
Kendim gitmiş kadar heyecanlandım😊♥️ demek 2.5 cm olmuş bebisler😍 ben kilo almadım sanırım ama akşamları karnım 4 aylık gibi oluyor ..öyle bir geriliyor ki catlayacagim. Sabaha iniyortabiki😅

Çok minnacıklar daha 😻❤️ Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah. Benim de karnım şişiyor akşamları ama bazen diyorum keşke iştahım biraz azalsa. Yediğim içtiğim herşey daha lezzetli geliyor. Sürekli kendimi kontrol etmeye çalışıyorum.

Çok minnacıklar daha 😻❤️ Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah. Benim de karnım şişiyor akşamları ama bazen diyorum keşke iştahım biraz azalsa. Yediğim içtiğim herşey daha lezzetli geliyor. Sürekli kendimi kontrol etmeye çalışıyorum.
Benimde iştahım açıldı. Özellikle tam yatacağım zaman çok acikiyorum. Eğer bişey yemezsem gece bulantosi oluyor. Onun dışında hiç bulantım yok. Sabah bile bulantılarım bitti...hemde nasıl lezzetli herşey. 😋😋😋🥺😍

Benimde iştahım açıldı. Özellikle tam yatacağım zaman çok acikiyorum. Eğer bişey yemezsem gece bulantosi oluyor. Onun dışında hiç bulantım yok. Sabah bile bulantılarım bitti...hemde nasıl lezzetli herşey. 😋😋😋🥺😍
Çok şükür bulantılar bittiyse artık tadını çıkarma zamanı 🧿❤️

Merhabalar, ben bulantı ve kusmadan dolayı nerdeyse hiç vitaminlerimi alamıyorum, hap içemez oldum, hatta kusmaktan boğazım tahriş oldu. Midem de yanmaya başladı. Gaviscon şurup içtim, vitamin konusunda endişeliyim, içemiyor olmak beni korkutuyor… sizler nasıl yaptınız yaşayan var mı?

Kızlar kahvaltı yaparken daha önce dolgu yaptırdığım dişimin dış kısmı kırıldı yanağıma doğru olan kısım 😔 hamileyken hiç bi işlem yapmazlar mı şu an bilgisi olan var mı

Kızlar kahvaltı yaparken daha önce dolgu yaptırdığım dişimin dış kısmı kırıldı yanağıma doğru olan kısım 😔 hamileyken hiç bi işlem yapmazlar mı şu an bilgisi olan var mı
Yapmazlar diye düşünüyorum..ama siz yinede bı danışın. Bende 3 4 gündür dolguları dilimle hissediyorum usttekiler sanki çıkacak gibi. Sanırım dişlerimiz güçlerini kaybetmeye başlıyorlar😪 her hamileliğimde diş problemi çektim insaAllah bunda olmaz .

Bu aylarda yapmazlar ilerleyen aylarda yapıyorlar die biliyorum bende

Yapmazlar diye düşünüyorum..ama siz yinede bı danışın. Bende 3 4 gündür dolguları dilimle hissediyorum usttekiler sanki çıkacak gibi. Sanırım dişlerimiz güçlerini kaybetmeye başlıyorlar😪 her hamileliğimde diş problemi çektim insaAllah bunda olmaz .
Yaa benim ilk hamileliğim 😔 zaten dolgum hava alıyordu da idare ediyordum ama kırıldı bu sefer

Kızlaaar doktordan geldim normalde devlette muayene oluyorum eşim hiç görmemişti bebeği bugün beraber özele gittik ne kadar büyümüüüüş 🥺🥺 4.2 cm olmuş hareket ediyordu o kadar güzel kii Rabbim isteyen herkese nasip etsin doktorun yanından çıktığımdan beri ayaklarım yere basmıyo sanki 11+3 günlük cinsiyet için bana sorarsan kıza benziyo ama daha erken kesin konuşmak için dedi 🥰🥰😍

Kızlaaar doktordan geldim normalde devlette muayene oluyorum eşim hiç görmemişti bebeği bugün beraber özele gittik ne kadar büyümüüüüş 🥺🥺 4.2 cm olmuş hareket ediyordu o kadar güzel kii Rabbim isteyen herkese nasip etsin doktorun yanından çıktığımdan beri ayaklarım yere basmıyo sanki 11+3 günlük cinsiyet için bana sorarsan kıza benziyo ama daha erken kesin konuşmak için dedi 🥰🥰😍
Ne güzel bende haftaya gitcem kontrole karnım büyüyo ama inşallah bebişte büyümüştür çok merak ediyorum😇

Ne güzel bende haftaya gitcem kontrole karnım büyüyo ama inşallah bebişte büyümüştür çok merak ediyorum😇
Karnım benim de büyümüş gibi geliyodu bana sordum doktora o bebekten değil daha dedi 😂😂 ayva göbeği gibi ya şişkinlikten ya da kilo aldığım için olabilir ama o göbek bebek değilmiş malesef 😂

X