2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Bayadır giremedim buraya. Benim de kanamam geçti, doktora da gittim bir sorun görmedi çok şükür ama yine de progestan başladı. Şimdilik devam ediyorum kontrole kadar. Bu arada progestan kullanırken de hafif pembe leke olabilir dedi. Onu da sorun yapmıyorum şimdi💗
benimde 2 3 gunde bir kahverengi leke geliyor annem ben sana hamileyken 4 5 ay normal adet gibi adet oluyordum dedi ama insan tedirgin oluyor yinede bebislerimiz iyi olsunlarda🤲🏻

Hayırlı akşamlar malesef bebeğimin kalbi durduğu için alındı bugün. İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi, dikkat edin kendinize tadını çıkarın hamileliğin,beni listeden silebilirsiniz
Çok üzüldüm Rabbim en kısa zamanda kucaginizi doldursun..

Ben doğum kontrol ilacını bıraktıktan sonra 8 kilo aldım. Sonra da hamile kaldım. 9 hafta şimdiden pant. Düğmesini iliklemeden geziyorum
Ben 58 kiloyla hamile kaldım şuan 60 kiloyum 9.haftada falan fark ettim belirginleştiğini ama şuan 10+6 artık baya sıkıyor pantolonların beli alışveriş yapmam lazım

Merhaba normalde kullanmıyordum ama geçen çarşamba doktora gittim. Yurtdışına seyahat edeceğim için nolur nolmaz diye başladım. Şimdi kullanıyorum💗
Bana keseği gördüğümüz haftadan yani 5. haftadan başlatdı doktorum,önlem olarak.Başlamanız iyi olmuş.

Selam kızlar, herkese sağlıklı bir süreç diliyorum.

benim de pantolonlarım hafiften sıkmaya başladı, mide bulantısı devam ediyor, onun dışında bu haftasonu özele görüşmeye gidicez, devlet hastanesi burda biraz ilgisiz.

umarım güzel geçer.

Selam kızlar ben de bugün kontrole geldim çok şükür her şey yolunda 8 haftalığız. Arianaa Arianaa beni de listeye ekleyebilirsin sat 21 eylül olarak düzenledi doktor. Yaş 30 kese 5+1 kalp atışı 6+1 beklenen doğum tarihi 28 haziran☺️

Geçmiş olsun,Allah en hayırlı zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin

Çok geçmiş olsun Rabbim birdaha yasatmasın. Allah tez vakitte hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin bende ikizlerimin birini 10 küsür haftalıkken birini 13 haftalıkken kaybetmiştim 17-20 gün olmus ilki ölünce ve ben sonradan ögrendim. Rabbim sabır versin. Acısı geçmiyo ama alısıyorsun sonra hayata devam ediyorsun Rabbim kalbini ferahlatsın
Allah korumuş sizi de. Amin inşallah çok teşekkür ederim. Allah herkesin evladına hayırlı uzun ömürler versin.
Çok üzüldüm Rabbim en kısa zamanda kucaginizi doldursun..
Amin inşallah, çok teşekkür ederim

Hayırlı akşamlar malesef bebeğimin kalbi durduğu için alındı bugün. İnşallah sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi, dikkat edin kendinize tadını çıkarın hamileliğin,beni listeden silebilirsiniz
Çok geçmiş olsun bende bundan önceki gebeliğimde 16 haftalıktan bebeğimi kaybettim yaşamayan bilemez zor bir durum ancak umudunuzu kaybetmeyin inşallah yakın zamanda sağlıcakla tekrar hamile kalırsınız

Kızkar 11. Haftada olupta yoğun beyaz akıntısı olan var mı ? Benim bugün çok yoğun beyaz akıntım var umarım herşey yolundadır

Kızlar bu bulantılar nedir böyle yaaa ben dün akşamdan beri perişanım bir kaç saat mola verirdi dün bir tuttu ilaç hak getire gece uykudan gündüz güneşten bir şey anlayamadım yat kalk bir an önce geçerse tadını çıkartsak şu günlerin herkes tadını çıkart diyorsa ben gündüz gün yüzünün tadını alamıyorum ilaç verdi Dr alıyorum ama bazen ondan bile fayda yok denelicek herşeyide denedim oysaki Allah yardımcımız olsun.burda özel hastanelerde yok ki gidip muayene olayım Almanya sağlıkta Türkiye’nin 30 sene önceki hali gibi valla fırsat bulup Türkiye gelebilirsem diye gözlüyorum ne bileyim hava değişimi iyi gelir belki bana bebeğe doktoruma giderim istediğim kadar burda çok sıkıcı bunaltıcı herşey mide bulantıları mahvediyor.ne yazdım yaaa içim dolmuş 😅 cinsiyet öğrenmek bile en erken 17. Haftada 20. Hafta bile olabilir diyor Dr yok doğunca söyleyin😔 tr de 12. Haftada öğrenenler var cihazlar çok iyi cinsiyet öğrenen yazsın da şenlenelim biraz.. kaç kız kaç erkek olacak acaba aramızda rüyamda bana kızınız olacak dedi doktor artık rüyada dpktor görüyorum 😅

Bende öyleyim 10+5im bacaklarım agrıyor nedense persembe randevum var haftaya gidincr söyleyecegım yürüyemedim resmen 🥺
Sanirim magnezyum eksikliği canim kızımda da yaşadım çok zordu özelikle geceleri kramplar bacak ağrısı halsizlik yorgunluktan. Bu kez çok.sukur erken başlamadı ama ben maden suyunu çok tüketiyorum. Birde regllerim çok san cili geçerdi. Doktorum magnezyum eksikliği olunca böyle çok sancı çeker dedi bayanlara o şekilde ilaç kullanarak toparladım ben de. Magnezyum ilacı yani. Ama maden suyunu öneriyorum muhakkak

X