2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Vurma bizde yok da sinirlenip bağırıyor öfke krizi geçirir gibi, ilerde disiplin sorunu yaşamaktan zapt edememekten korkmuyor değilim, böyle çocukları görünce nasıl şımartmışlar bu kadar derdim ben de
Sinirlenme bizde de var. Kendini geriye atmalar. İlgi çekmek için bagirmalar. Avm ye gidiyoruz yanından geçenlere ceee yapıyor. İlgilenmeyen olursa bağırıyor 😅😏

Galiba oğlumun yumurta beyazına alerjisi var. Yumurta beyazi ile omlet yapınca ağız kenarında dokuntuler çıkıyor.
Benimkinin de kolları bacakları hep kırmızı kabarcık, alerji mi böcek ısırığı mı bilmiyorum. Canım çok sıkkın.

1720427999743.png
1720427975740.png
1720427946111.png

1720427912901.png

Canım doktora gotur alerji olabilir mi ? Ben de urtiker var kaşıyinca filan böyle oluyor. Elbise pamuklu mu giydiriyorsun.
Birde saçını bence bir kestir sıcakta daha kötü olur. Benim oğlan sürekli ensesinden kafasına doğru elini sürtuyordu. Bende yeni hareket öğrendi sandım. Meğerse saçları bunaltiyormus

Endiselendirmwk istemem seni belki de basit bir şeydir. Tombik mi. Belki surtunmed3n dolayı da olabilir
Endişelenmiyorum, keyfi yerinde gayet mutlu oyun oynuyor.
Bu gece güzel de uyudu( 12 den sabah 9 a deliksiz ).
Kahvaltısından sonra yıkarken fark ettim. Gece yoktu çünkü uyumadan önce de yıkadım.
Sabah yemek yaparken eline dereotu sapı verdim, bir de bir parça kuru soğan. İkisini biraz kemirdi acaba onlar mı yaptı bilmiyorum

Endişelenmiyorum, keyfi yerinde gayet mutlu oyun oynuyor.
Bu gece güzel de uyudu( 12 den sabah 9 a deliksiz ).
Kahvaltısından sonra yıkarken fark ettim. Gece yoktu çünkü uyumadan önce de yıkadım.
Sabah yemek yaparken eline dereotu sapı verdim, bir de bir parça kuru soğan. İkisini biraz kemirdi acaba onlar mı yaptı bilmiyorum
Dereotu ilk defa mı denedi acaba .maşallah uykusuna her yerde yazma 😅

Günlerdir 3-5 saat uyuyor, uykusuzluktan bayıldı bence😂😂😂
Yemeklerle veriyordum çiğ ilk defa verdim
Bizimki de bayılsa keske bu gece sürekli inledi durdu. Sabah enerjik bir şekilde devam ediyor güne. Bir de uyumadan önce bisikleti gösteriyor. Uykudan hemen kalkınca vin vin bisikleti istiyor.aklina yazmış. Sende de oluyor mı 😅😅

Bizimki de bayılsa keske bu gece sürekli inledi durdu. Sabah enerjik bir şekilde devam ediyor güne. Bir de uyumadan önce bisikleti gösteriyor. Uykudan hemen kalkınca vin vin bisikleti istiyor.aklina yazmış. Sende de oluyor mı 😅😅
Bizimki hep benle oynamak istiyor. Ben ne yaparsam onu yapmak istiyor.Kız çocuğu işte. Yere attığı yiyecekleri siliyorum , ıslak mendille o da yerleri siliyor 😂😂

Umarım bir an önce geçer. Salgın derken canım yani çocuklarla filan oynayan bebek mi ? Ya da etrafında küçük çocuk var mı. Bilmediğimden soruyorum.
Aslında değil evdeyiz genelde arkadaşı falan yok ama parka gidiyor babasıyla orda elini biyerlere sürüp ağzına sokuyor tabii ki mikropları alıyor vücuduna bu mikrop yaygınmış bu ara acil hep aynı şikayetli çocuklarla doluymuş şükür bizimki geçti ateşi kusması vs 🥰

Az önce artık dua ederken ağladım çocuğum 13 aylık uykular haram aylardır eşimle birbirimizi kesiCez çocuk iyileşti patlayan diş vardı o da patladı az önce yine uyku krizi uyuyor 9 gibi 12 olmadan uyanmaca zorla tekrar uyuma yani 30 40 dk çabayla sonra bir saat sonra yine uyanma artık eşim sinirle nerden çocuk yaptık noktasında bana annelik söyletmiyor o lafı ama içim ölmüş gibi artık gece olunca kasvet çöküyor üstüme napıcaz biz😔

Az önce artık dua ederken ağladım çocuğum 13 aylık uykular haram aylardır eşimle birbirimizi kesiCez çocuk iyileşti patlayan diş vardı o da patladı az önce yine uyku krizi uyuyor 9 gibi 12 olmadan uyanmaca zorla tekrar uyuma yani 30 40 dk çabayla sonra bir saat sonra yine uyanma artık eşim sinirle nerden çocuk yaptık noktasında bana annelik söyletmiyor o lafı ama içim ölmüş gibi artık gece olunca kasvet çöküyor üstüme napıcaz biz😔
Hepimiz aynıyız be canım. Ben cocugu uyutmaya çalışırken eşim uyuyakaldı tekme atasım geldi

X