2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Canım bana bildirim geldi atak haftası diye + diş olabilir. Benim oglanda gunduz uyumayı bıraktı. UyusA bile 30 dk .
Kızlar selaam uykular yine gitti ya bi ara gecede iki kalkışa düşmüştük şimdi yine uyanıp bir saat uğraşıyorum sonra bir saat sonra yine uyanıyor altta dördüncü diş şişmiş ondan diyorum ama çok fena kaç haftadır bu şekildeyiz eşimle de aramız berbat kendi kendimi motive etmeye çalışıyorum ama napıcaz nasıl geçiçek😔

Allah sabır versin okurken ben yoruldum geçici bir dönem tabii ki muhtemelen diştir onu huzursuz eden şey . Yemek konusunda bizim rutinimiz telefondan çizgi film açarak biliyorum kötü örneğim ben bu konuda ama ona rağmen oğlum çiğnemesi gereken şeyi çiğniyor yutması gerekeni yutuyor neyse ki gelişti o özelliği ama rutinimiz çizgi film eşiliğinde yemek oldu 🤦‍♀️
Canım.bende oyuncak araba veriyorum
. Ya da ceee oynuyoruz. Yolsa yemeği alıyor atıyor. Yoğurt banyosu filan yapiyor

Kendimi geçecek bu günler diye teselli ediyorum. Hayır , yapmayalım dediğimde gözü doluyor.
Bir de tabağını artık önüne koymuyorum bizim masaya koyuyorum .çatalını ya da kaşığını eline veriyorum bir küçük dilim meyve ya da yiyecek koyuyorum ,onu kendi alıp yiyor. Bitirince 2. parçayı koyuyorum . Daha az atıyor . Başka türlü tabağı gözüme bakarak yere ters çeviriyordu
Bildiğin oynuyorlar bizle. Benim oglanda önünde bir şey varsa önce yüzüme bakıyor, pis pis gülüyor yere atiyor🤣🤣 valla bizim mutfak halısı iyice pislendi.

Allah sabır versin okurken ben yoruldum geçici bir dönem tabii ki muhtemelen diştir onu huzursuz eden şey . Yemek konusunda bizim rutinimiz telefondan çizgi film açarak biliyorum kötü örneğim ben bu konuda ama ona rağmen oğlum çiğnemesi gereken şeyi çiğniyor yutması gerekeni yutuyor neyse ki gelişti o özelliği ama rutinimiz çizgi film eşiliğinde yemek oldu 🤦‍♀️
ay inşallah diştir evde çakiyle yaşıyorum gibi oldu resmen kaçıyorum ondan 🤣🤣🤣
ben de reklam açıyorum valla yesin de ne olursa olsun modundayım inşallah bırakırız bu alışkanlıkları da 😞
bugün denedim canı isterse küp küp doğradığım şeftaliyi yiyor canı istemezse minicik bi parçayı çıkarıyor anlamadım çiğniyor mu eziyor mu😔

uykuya dalamıyor gece her kalktığında emzirip yerine koyuyordum şimdi koyunca uyanıyor bugün ikimiz de af edersiniz mal gibiyiz 🤣

Allah sabır versin valla. Uyku düzenleri iyice gitti sıcakta etkili
Sabah 3:30 ta uyudu bizim hi. Klimayı sabah 10 da açıyoruz, 04:00 te kapatıyoruz,küçük hanım terlemesin diye.
Bizimki sadece sıcaktan değil, diş var, bence çözemediğim başka şeyler de diye düşünüyorum.

uykuya dalamıyor gece her kalktığında emzirip yerine koyuyordum şimdi koyunca uyanıyor bugün ikimiz de af edersiniz mal gibiyiz 🤣
Benimki de öyle, gece yoğurt, karpuz filan yemek istiyor. Verdim bir kaç kez ama alışkanlık yapsın da istemiyorum. Uzun uyanık kaldığında yiyecek veriyor musunuz?
( babası işten geç gelince kendine hazırlıyor o da onunla birlikte yiyor)

Kızlar atak haftalarına artık assssla inanmıyorum şu an yeşil günlerin ortasındayız ama canımıza okuyor yeşil günlere girdiğimizden beri olay diş bence başka bişey değil diş çıkıyosa yandık yoksa idare ederiZ🤦‍♀️

Demek ki yalnız değilmişim 🥴bu gece hiç yatmadı sürekli uyandı 10 kere emmiştir belki daha fazla. Bu hafta kontrolü vardı doktor azılar geliyo dedi. Ona bağlıyorum artık ben de. İştahı tamamen gitti. Canı isterse yiyor çiğniyor istemezse hemen tükürüyor. mathildays mathildays bu davranışı beni de çok sinirlendiriyor. Bir de ben blw yapmıyorum hep kendim yediriyorum çünkü yemek artıgı toplamaya tahammül edemiyorum. E ebruvaryok bizim mutfak halısı da leş gibi. Basarken tiksiniyorum terliksiz basamıyorum🤪
Her şey bi yana da uykusuzluk bitirdi beni gözlerim yanıyor artık 😪

14 aya girecek hâlâ yürümüyor elinden tutup biz yürütüyoruz. Kendi yürümediği için direkt ayaklanıyor aha düşecek diye hep arkasındayız gece gündüz mesaideyiz🤯

Kizlar sizin bebekler de öyle mi benim kiz yemek yemiyor direniyor güzel yiyen kizim ne versem atiyor sonra sinirleniyor cok sinirli istedigi sey olmayinca bagiriyor kendini arkaya atiyor ben sasirdim neyi yanlis yaptim bas bas bagiriyor her kücük seye

X