2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynen öyle gün saymakla geçiyor resmen ama ben alıştım herhalde sadece şu iğnelerden kurtulmayı bekliyorum o da haftaya çarşamba belli olacak inşaallah
İnşallah canım bugün kan verdim progesteron bakıldı bu haftalarda kaç çıkması gerekiyor bilginiz var mı? Eğer düşük çıkarsa takviye başlarız dedi

İnşallah canım bugün kan verdim progesteron bakıldı bu haftalarda kaç çıkması gerekiyor bilginiz var mı? Eğer düşük çıkarsa takviye başlarız dedi
Benim progesterona bakılmadı. Açlık şekeri kan tahlili tsh idrar tahlili idrar kültürü falan istedi

Ya evet işte ben de öyleyim annem var sağ olsun yatıyom hep ama bazen sıkılıyorum kalkıyorum bir şeylere yardım etmek istiyorum ya da işte dün avmye gittik falan. Dün sorsan sıkılmıştım işte bir şey olmayacaktı ama bugün insan pişman oluyor. Allahtan bir daha gelmedi inş gelmez

Kizlarrr doktora gittim..çok şükür kalp atışını duyduk..kanama.icin doktor bu normal dedi dikkat edeceksin..ama.oksapar ve.coraspin kullandığın icn olur dedi..üç boyunca kanama olarak dewam ederse bize gelrsin mudahale ederiz dedi..onun dışında kanama olduğu zaman düşük önleyici proluton Depot kullan iki gün de kan sulandırıcı kullanma dedi...

Benim ilk kanamadan sonra oksaparı kesmişti. Düşük önleyici iğne de hiç vermedi hepsinin yöntemi de farklı madem böyle bir iğne var bana da versin prolutex kullanıyorum ben belki de aynıdır.
Ben iyiyim sabah bi korkuttu ama sonra allaha şükür kanama olmadı. Yatıyom sabahtan beri yarın kalp atışı için gitcez biz de çok heyecanlıyım

Bu arada eşiyle kan uyuşmazlığı olan var mı? Ben bi de kan uyuşmazlığı iğnesi vurulcaktım hastanede öyle dediler doktor ben sonra yapcam onu dedi ne alaka anlamadım

Çok şükür yaa kızçeler genel olarak bizi merakta bırakmayın gerçekten hepinizi ayrı ayrı merak ediyorum özellikle iyi olmadığınız zaman aklımız kalıyo habersiz bırakmayın burayı Canım benim içim rahatladı çok şükür bebiş iyiymiş güzelce dinlen şimdii

İyi çok şükür sen de bundan sonra canını sıkma moralini yüksek tut canım dinlen iyice. İnşaallah bir şey olmaz

Evet aynı işlemi goruyor..ben genelde hafta da proluton kullniyorum ..ama.kanama olduğu nda hemen vur dedi.insallah yarın kalp atışını duyar rahatlarsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…