2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlar yeniden kanamam oldu ..yarın kalp atışı için gidecem..öyle fazla değil ama kırmızı dört leke falandı ..doktoruma yazdım da korktum yeniden ..
Allahın izniyle bişey yoktur canım parçalı ve yoğun kırmızı değilse korkma demişti doktorum yerleşme ve genişlemeden olur dedi

Su ya su ben de diyorum sudan iğrenir mi bi insan özellikle sabahları bir de sürekli tokum gün içerisinde ama sonra bi acıkıyorum 5 dkka içinde her şeyi yemezsem bayılıvercekmişim gibi
Kizlar yeniden kanamam oldu ..yarın kalp atışı için gidecem..öyle fazla değil ama kırmızı dört leke falandı ..doktoruma yazdım da korktum yeniden ..
Haberlerini bekliyoruz canım inşallah artmaz durduysa artmıyor genelde. Benim arkadaşımın böyle 27 gün kanaması oldu bebişi doğdu çok şükür hiç korkma

düşük önleyici iğne vurdum..
Ama tekrar geldi biraz..bakalım iğne etki etse belki durur..karın ağrım var biraz ..
Benimde once baya kan geldi durdu ertesi gun samirim kalan pis kandi kahve leke geldi durdu doktora gittim bebek gayey iyi dedi cok sukur seninde iyidir kalbini ferah tut ama seni cok iyi anliyorum kanama kesilmesine bebeği gormeme ragmen endiseleniyorim benimde kendi doktorumda yarin randevum

Açlık konusu da var evet Ani acıkma ani uyku gelmesi ani tuvalet ihtiyacı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…