2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    254

Bir fikrim yok geçmiş olsun demeye geldim bana normal geldi sıcaklardan bazen iştahı kesiliyor kızımın da böyle zamanlarda çok üstüne düşmüyorum meyve falan sevdiği şeyleri veriyorum kakası da arada bir yeşil oluyor meyve sebze çok yediği zamanlar özellikle. O yüzden bana normal geldi inşallah bişeyi yoktur iştahı da çabucak düzelir

Yeni evin hayırlı olsun canım lcw çok tavsiye etmem ben de çok terletti kızımı geçen kış ben pek memnun kalmamıştım açıkçası. owli nasıl ince mi geldi sence bir de kaç derece bebeğin odası

Owliden çok memnunum ben geçen kış hep onu kullandık. Ama kış sert olur diyorlar geçen sene kar kapatmış yolları mesela. Ama bizim ilk kış olacak odun sobasi yakacağız ev ısısı nasıl olur ilk kez deneyimleyecegiz. Ama daha kalın bir tulum lazım gibi şuan bile owli kullanmaya başladım :)

İnşallah çok sağol. Korkuttular biraz beni aslında disten suphelendim hiç dişi çıkmadı şuana dek.

Bır ıkı kere benımde oldu ebe bana normal bazen kız bebeklerde o tarz akıntılar olabılır dedı ama devam edıyor artıyor yada kötü koku varsa mutlaka götür doktora dedı. Enfeksıyon oldugunu düşünüyorsan normal yollarla gecmesı zor doktor gormesı gerekır gecmıs olsun

Woolnat bakabılırsın

Tasındıgınız yer iş gereği falan mı zor olmuyor mu ormanın derınlıklerı falan ya ben yapamazdım

Tasındıgınız yer iş gereği falan mı zor olmuyor mu ormanın derınlıklerı falan ya ben yapamazdım
Eşim evden online çalışıyor. Tamamen kendi isteğimiz ile gittik çocuk bahçe toprakta büyüsün kendi hayvanımız olsun doğal olsun diye. Aslında İzmirdeyiz ama İzmir'in en yüksek köyü ve kışın çok soğuk oluyormuş bakalım göreceğiz

Kızlar sezaryene jel tırnakla giden var mı? Ben ilk doğumumda hiç sormadım kimse bişey de söylemedi uyarmadı. Makyajsız ve ojesiz gittim. Şimdi bu hafta üç tane yer var gideceğim nişan düğün kına falan. Ojelerim de elim hep suda olduğu için bozuluyor sürekli diye gittim kendi tırnak boyumda jel tırnak güçlendirme ve kalıcı oje yaptırdım. İlk defa yaptırdım gözüme çok güzel gözüktü. Malum doğum da yakın. Daha önce doktoruna soran eden var mı aranızda bunu?

Google amca ne dıyor onemlı olan metal sanırım ya

Selam kizlar
Ben geldim
Evet uzun bir sure sonra geldim
En son nezaman girdim hatirlamiyorum
Neler oldu kim ne yapti hic bise takip edemedim
Beni sorarsaniz yani buyuk ve siddetli lohusalik depresyonuna girdim
Buraya girme cesaretini, konusma, yazma dertlesme cesaretini bulamadim bi turlu
Oglum suan 10bucuk aylik oldu
Sizleri elbette unutmadim icimden hep sizleri gecirdim
Buraya sizlere selam vermeye geldim
Umarim herkes iyidir

Sandrıyon kazene kadar yazdım iletişimi varsa lütfen iletişime geç merak edıyoruz dıye nasılsın ne oldu onemlı olan şuan iyi misiniz

Sandrıyon kazene kadar yazdım iletişimi varsa lütfen iletişime geç merak edıyoruz dıye nasılsın ne oldu onemlı olan şuan iyi misiniz
Canim yaaa cok tesekkur ederim okadar dusunmus yazmisiniz
Aslinda ozel msjlarimda numara vermistim bi arkadasa demekki kontrol olmuyomus ozel msjlari
Sayfaya girerken yuz bin bildiri olmustur diye dusundum ama hiç yoktu , silinmis demekki..
Cok sukur iyiyiz canim ya
Hepinizden ozur diliyorum sezeryan benim icin cok zor oldu sanirim kendimi kandirmisim
Tabikide bicok faktor oldu. Annemin kanser haberi omzumdaydi, dogumdan 5gun sonra dayim vefat etti. Cok buyuk tasinma fobisi olan biri olarak dogumdan 1ay sonra tasindik.
Cok zor donemden gectim gerçektende sizlerinde kafasini sisirmek istemem
Allaha sukurler olsun simdi toparlanma kabullenme asamasindayim

Canım biz iyiyiz. Davut da umarım iyidir Lohusalık zormuş ya senin için zaten zor bir dönemdi , umarım şimdi iyisinizdir. Kendini hazır hissettiğinde yaz Annen nasıl oldu? Dayın için başınız sağolsun ben de doğuma yakın kaybettim dayımı. Allah rahmet eylesin.

Seni gördüğümüze çok sevindik, sen ne zaman kendini iyi hissedersen yaz Dayını demiştin üstüne annenin rahatsızlığı duyunca çok üzülmüştüm. Yaşadığınız bunlarla geçsin bitsin Allah başka zorluk göstermesin inşallah

Herkes merak etti ve çok sorduk bi yerden sonra artık kesıldı tabi ister istemez kıme verdiysen o burdamı bılmıyorum ama ben kazenden istedim o da yardımcı olmadı. Umarım ıyıdır ve bırgun yazar diye düşündüm bende. Basın sağolsun umarım annende sağlığı yerindedir. Sez istemeyen biri için travmalı olabiliyor lohusalık başlı basına bir çıkmaz zaten üstüne istenmeyen şeyler denk gelınce , kabullenmene ve buraya donmene sevindim buralar eskisi gibi yoğun degıl ama ben ve bır kac arkadasımız hala burda seni özlemişim iyiki geldin

Cok sukur Davut pasam iyi teyzesi
10bucuk aydan 8 disle emekleme ayaga kalkma yurumeye calisma istegi ve merdivenden cikmayi cok seven bi bebek
Annem cok zor gunlerden gecti yani yazarken bile cok zorlaniyorum
tümoru almak icin ameliyata girdi ameliyat cok basarili gecti cok sevindik ama 2.gunu komaya girdi. Bilincini kaybetti 1 hafta o hastane kapisinda neler yasadim anlatamam. Sorun ne bulmak cok surdu seker komasina girmis ama bu tamamen hastanin uyanmasina bagliydi yani gozlerini hic acamayabilirdi... cok zordu inanki cok kotuydu ogunler
neyse cok sukur
canim dayimi aslinda severdim ama sonucta biz gurbetteyiz oyle coook bi hatiralarimiz yok sayilir bak ona ragmen ben dayimin vefatini cok agir atlattim iste oda lohusalikdan dolayi
cok sukur bugunumuze canim sagol seninde basin sagolsun Allah rahmet eylesin.
aminnn canim insallah
hayat iste ne olacagi belli olmuyo bigun gulerken bigun aglayabiliyosun bugunumuze sukur
Numarami burdan degil bi diyet grubundaydim ordan bi arkadasa vermistim o gruba cok nadir katiliyodum ama mutlaka beni arada sirada yokluyolardi kesin onlarda etiketlemislerdir biseler yapmislardir
Annem canim yukarda zor gunleri anlattim birazcik simdi hala kemoterapiye devam ediyo 2 metastazda (sicrayan kanser hucresi) kuculme varmis cok sukur yayilma olmamis simdilik boyle devam edecek.
Soyle soyleyim ben bu sezeryan depresyonuna girdigimi once idrak etmedim benim dogum doktorum beni psikologa psikiyatriste yonlendirdi hatta durumun ciddiyetini soyle anlatim. Ben suan ise donemem yani burada boyle bi kanun var. Donmekde istemiyorum zaten .

seni özlemişim iyiki geldin
Bu kelimeye cok duygulandim yaaa inanki
Iyiki varsiniz iyiki tanimisim sizleri cok mutlu oldum bu soze
Seviliyorsunuz

Geçmişi geride bırakıp guzel gunler yazma zamanı defterin sayfalarına Hersey guzel olsun inşallah Paşama maşallah teyzesi benim kızımda yaşına 2 hafta geldi onun hazırlıklarına başladık 1 ay kadardır yürüyor mınık pıtı pıtı işini görüyor bizde de canımı sıkan olaylar var ama napalım hayat bazen böyle sınavlar verıyor başarıyla geçmemiz dileğimle

Canimm hosgeldin. Dayin icin basin sagolsun. Annenin iyi olmasina cok sevindim. İyi ki geldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…