2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    254
Asıl senin işin zor ikitane üst üste Allah kolaylık versin ama ikiz gibi büyürler benim kız 5 yaşında okul olmasa kıskançlıktan deli ediyor beni beni sevmiyorsun sen hep kardeşime bakıyorsun amaninn
Hahaha ay kıyamam miniğe ya çok normal ama alışacaktır zamanla benimkisi daha tam anlayacak yaşta değil ona rağmen merakla bekliyorum ne tepki verecek diye

Ay ben neler kacirmisim oyle ufak vi şok gecirdim
Ay dur sirasiyla gidelim
Oncelikle tesekkur ederim canim
Da simdi nasil oldu anlatsana sen dogumdan 3 4 ay sonra falanmi hamile kaldin

Asıl senin işin zor ikitane üst üste Allah kolaylık versin ama ikiz gibi büyürler benim kız 5 yaşında okul olmasa kıskançlıktan deli ediyor beni beni sevmiyorsun sen hep kardeşime bakıyorsun amaninn
Benim cocuklarin yas arasi 3 yas 3 oyle bi zorlaniyorumki
Burda 2,5 yasinda anasinifina baslaniyo
O okula basladigi gun hamile kaldigimi ogrendim, ki oyle de istiyodum ama oyle bi zorlaniyorumki simdiden kucugun 19 ayi kaldi okul icin diye sayiyorum

Benim cocuklarin yas arasi 3 yas 3 oyle bi zorlaniyorumki
Burda 2,5 yasinda anasinifina baslaniyo
O okula basladigi gun hamile kaldigimi ogrendim, ki oyle de istiyodum ama oyle bi zorlaniyorumki simdiden kucugun 19 ayi kaldi okul icin diye sayiyorum
Ah canım ya okul nimetmiş ya en azından oyalanıyor

Selam canim

Anne olmak kolay degil bunlari hissetmek gayet dogal.
Bende oyleydim ama simdi level atlayinca tek cocuk cerezmis aslinda ben abartmisim diyorum tabi onu bide ozamanki bana sor
Bide yas faktoru cok onemli gence yasta anne olunca daha rahat oluyo
Ben jubilemi yaptim yeter gayli

Aynen
Bu arada 2 ay tatilden sonra bugun okullar acildi nasil mutluydum bi gorseniz
Okul iyidir candir egitir ogretir okul onemli egitim sart okulsuz on numara yus puan
Okul candır gerisi heyecandır he biz neyimize güvenip ikiledik üçleyenlere helal olsun benim okulda başlıyor benim level hızlı bir zıplama iyi alıştım salmaya evde bile birşey yapasım gelmiyordu

Okul candır gerisi heyecandır he biz neyimize güvenip ikiledik üçleyenlere helal olsun benim okulda başlıyor benim level hızlı bir zıplama iyi alıştım salmaya evde bile birşey yapasım gelmiyordu
Yanliz bende o 3leyenlerdenim
Benim 14, 4 ve 10bucuk aylik
Ben tam saliyo gibiyim tutuyom tam salacam kendine gel sandriyon salarsan kim toplayacak yine sen diyorum
Ki ben cok zor yetisemiyorum hatta ucundan saldim gibi ay bende bilemedim
Suan kararsizim saldimmiii salmadimmmiiii

Akıl sağlığımız tehlikede yetiş ya Hızır

Hayir misafir gelmese on numara bes yildiz yuvarlanip gidicez
Cocuklar buyuyene kadar bisekilde halledecez ama zirt pirt yok ev gormeye yok bebis gormeye yok bahcede keyif yapmaya diye diye haneye tecavuz var
Ben misafir kabul etmiyorum bebeşe mevküt yaptım hepsini topladım yeter diyorum sınavım var dersim var bahanem şahane ama var yani

Ay ben neler kacirmisim oyle ufak vi şok gecirdim
Ay dur sirasiyla gidelim
Oncelikle tesekkur ederim canim
Da simdi nasil oldu anlatsana sen dogumdan 3 4 ay sonra falanmi hamile kaldin
Evet tam 3 ay sonra kaza kurşunu bir hamilelik ve fark etmemiz de 9-10 haftalıkken oldu hoş zaten ikinci çocuğu istiyorduk hep ama bu kadar çabuk yapmazdık kazara olmasa ne olduysa iyi oldu zaten hamileliğim de çok şükür hafif ve problemsiz geçti yüzdük kuyruğuna geldik artık heyecanla bebişimin dolabını hazırlıyorum şu ara kızımla doğum günleri aynı hafta gözüküyor şu an için bir sorun olmaz da vakitli gelirse inşallah ekim başı gibi doğum olacak

Ben misafir kabul etmiyorum bebeşe mevküt yaptım hepsini topladım yeter diyorum sınavım var dersim var bahanem şahane ama var yani
Canim bizim isler karisikti
Ben dogurdum dayim vefat etti annem kanser haberi ben tasindim turkiyeden teyzem geldi avusturalyadan kuzenim geldi ayri ayri vakitlerde irlandadan kuzenim geldi derken milleti hep geri cevirdim
Kucuk 15 kisilik bi mevlut yapmistim onlari aradan cikardim ev ve bebis icin aama digerlerine posta kutusuna birakin ben size zamani gelince iade ederim demek istesemde diyemiyorum

Allah kolaylık versin az badire anlatmamışsın sende şimdi nerde yaşıyorsun maşallah dünyaya açılımı yaptınız öyle her memelekete yerleşmişler

Yaaa senin adina cok sevindim
Nasip iste
Sen nekadar planlarsan planla kaderden otesi yok rabbim ne yazdiysa o
Benim abimle aramda 14 ay var, annem bizi buyuturken zorlanmis ama senin kadar zorlanmadim diyor. Demekki seninkide ufak zorlanma olsada korkulacak kadar olmucak.
Ikisi bi arada buyur gider insallah canim rabbim yardim eder

Not: bunu duyan.ben gidip siprail taktirma dusuncesi...

Cinsiyeti neydi Rabbim sağ Salim doğum nasip etsin huzurla büyürler annesini hiç yormarlar umarım

Allah kolaylık versin az badire anlatmamışsın sende şimdi nerde yaşıyorsun maşallah dünyaya açılımı yaptınız öyle her memelekete yerleşmişler
Canim ben Belçikada yasiyorum zaten
Bu saydigim kuzenler yeni yerlestiler 3 5 sene oldu, bizi ziyarete geldiler
Daha dogrusu annemi gormeye
Ama gelen bende kaldi gelen bende kaldi
Benim evim musait buyuk, annemede yuk olmak istemediler
E boyle durumlardada hep kiz evladi kim vurduya gider malum

Hiç bir şekilde hormon kullanamıyorum alerji yapıyor vücudum acillik oluyorum inşallah kaza geçirmem bende en iyisi uyku moduna geçeyim

Rabbim sağlık versin yapılır hepsi inşallah şöyle evi toplayan robotlardan yapsalarda rahatlasak ya ne güzel olurdu dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…