2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    254
Kızlar günaydın, benim kızımın gür saçları gitmeye başladı.. 10 aylik olduk bugün tam.. ama saçlar seyretmesi inceldi..

Kesin kazıyın diyor büyükler. Bilemedim ya sizde durumlar nasıl?
Benim kızın hala saçı yok yani var ama çok ince ve seyrek ama bizim genetik böyle hepimiz ince telli düz saçlıyız. Ben de kel doğmuşum yaşıma kadar saçım çıkmamış. Doktorumuz yaşına girince kazıtın isterseniz dedi ama çok da dert değil yani illa ki çıkacak saçları 2-3 yaş gibi normal bi saçı olur. Foto atıyorum aşağıya

Oy benim kuzumaaa maşallah tokasini yesin teyzesi..

Bizimki saçlı doğdu hep saçı vardı ama ilk defa döküldü azaldı gibi.. kontrolde sorayım bende o zaman doktora kazitalim mi acaba

Oy benim kuzumaaa maşallah tokasini yesin teyzesi..

Bizimki saçlı doğdu hep saçı vardı ama ilk defa döküldü azaldı gibi.. kontrolde sorayım bende o zaman doktora kazitalim mi acaba
Yenidoğan saçı gibi bişey dedi doktor, yaşına gelince kazıtırsanız gerçek saçları çıkar dedi ama şimdi bi nişan bi düğün var topuz yaptırcaz o yüzden kazıtmıyorum hava biraz soğusun kazıtır bi süre şapkayla dolaşırız artık

Saçsız bebek tokası alınmış maşallah kuzuma benimkinin yenı uzuyor ıkı kuyruk yapıp keçi gibi dolaştırıyorum etrafta

Gözler yeşile mi döndü

Kızlar günaydın, benim kızımın gür saçları gitmeye başladı.. 10 aylik olduk bugün tam.. ama saçlar seyretmesi inceldi..

Kesin kazıyın diyor büyükler. Bilemedim ya sizde durumlar nasıl?
Günaydın beybi. Bu aylarda dökülme oluyo mu bilmiyorum bi soruver doktoruna.

Benim kızım da saçsız. Kazıtacağım bu gidişle
oy senin saçsız tokanı yerimm
alnında da file izi
Evet 5 ay civarı bu renge döndü kaldı böyle kuzey hala maviş mi? Benim 2 numara nasıl bir tip olcak şimdiden merak ediyorum
Sahi senin hamilelik nasıl gidiyor canım? Kaç aylık olduu

Benim kızım da saçsız. Kazıtacağım bu gidişle

oy senin saçsız tokanı yerimm
alnında da file izi

Sahi senin hamilelik nasıl gidiyor canım? Kaç aylık olduu
Alnını sinekliğe dayamış hehehe

32. haftadayız canım artık iyice top gibi oldum yuvarlanıyorum havalar hafiften normale döndüğü için iyiyim, çok sıcaklarda çok zorlanıyor insan malum. Doğum yaklaştıkça korkusu da sarmaya başladı, artık neyle karşılaşacağımı bildiğim için öncekinden de daha çok korkuyorum

Evet 5 ay civarı bu renge döndü kaldı böyle kuzey hala maviş mi? Benim 2 numara nasıl bir tip olcak şimdiden merak ediyorum
Kuzey de yeşil oldu ☺ Dimi şimdi yeni bir heyecan var valla bazen özlüyorum hamileliği zaten erken bitmişti benimki Profildeki gibi gözleri 1 yaş doğum gününden

Kuzey de yeşil oldu ☺ Dimi şimdi yeni bir heyecan var valla bazen özlüyorum hamileliği zaten erken bitmişti benimki Profildeki gibi gözleri 1 yaş doğum gününden
Yerim onun gözleriniii açık yeşil boncuk gibi maşallah melisanın yeşil ela arası daha koyu bir renk ama mavi olsa bu kadar ilginç ve güzel olmazdı gibi geliyo bana hep. Bütün bebeler çok güzel maşallah grubumuzda

Ay ben çok sefilim ya hala hamilelikle ilgili fikrim değişmedi bence rezalet ve sefalet ya hamilelik. Allah bütün hamilelere sabır versin yaz hamilelerine özellikle. Evlat çok güzel şey evet ama çekilen çile çok korkunç. Yatamıyorum şu an mesela, yenidoğanın varken 1 saat de olsa yatabiliyosun vücudun sana yük değil en azından.

Yaa canım benim o kadar haklısın ki dkjfdd öncekini unutacağın zamanın olmadı senin. Olsa bu kadar korkmazdın :d ama Rabbim kolaylığını verir elbet. Sağlıkla kucağına al inşallah umarım bundan sonra hava serin gider de çok zorlanmazsınn
Kuzeyy nasıl güzel büyüdün yakışıklım

Ya evet yaza denk gelmesi kötü oluyor maalesef, o da şansına ikisinin de zor zamanları yaza geldi. Planlı olanlar kesinlikle ilk ayları yaza getirmeli Allah yardımcın olsun. Evet gerçekten hepsi birbirinden güzel çocuklarımızın maşallah

Ya yemin ederim hala beni limon gibi sıkıp kağıt gibi yırttıkları anlar dün gibi neyse bu sefer eşim yanımda olucak, geçen doğumumu yaptığım hastanede izin verilmiyordu eşe. En azından elimi tutacak biri olacak yanımda, neye yarayacaksa

Eğer ikinciyi yaparsam kesinlikle son dönemlerim yaza gelmesin diye uğraşacağım sdkjfd
ahahah
ya olsun elini tutar sıkar söversin tek başına olmuyo o

Kizlaar bugun korku filmi sahnesi yasadım sabah sanki.
Bizimkini yere koydum. Emekliyor, oyuncaklarıyla oynuyordu. Sonra perdeyi açayım dedim. Arkama dondum ve pat pat diye sesler duydum. Dedim emekleme sesine benzemiyor bu, bir baktım, ayağa kalkmış yürüyor. Hem de salondan mutfağa doğru. Seslensem dengesini kaybedip dusecek. Zaten soka girmiş gibi baktım, gözlerime inanamadım. Arkasından yavaşça yürümeye başladım, tutayım düşmeden diye. Ama yetişemedim, hızlı hızlı mutfağa kadar gitti ve pat diye dustu yere Yani 10-15 adim atmistir. Düştüğü icin o ağlıyor ben bakıp gülüyordum, halimiz çok komikti Halen olayın sokunu atlatamiyorum ya. Çok ilginçti öyle görmek.

Zaten bir suredir, esimle bir ona bir bana gel gel yapıp yürütüyorduk. Yalpalayarak 4-5 adim atabiliyordu. Ama bugun resmen gözümün önünde bir de o kadar uzun yürüyünce bir garip oldum. Geliyor gelmekte olan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…