2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    254
Teşekkür ederim kuzum çok sağol biz o klasik ayakları suya sokma pozunu çeksek bile yeter şimdilik hoşuna giderse daha çok da sokarız suya bakalım artık melisa hanımın hoşuna giderse hiç sorun yok calpol veririm mutlaka aşı günlerinde de veriyorum bazen.

Gerçekten iyi bir yüzücüyüm yüzme kulübü geçmişim var, halihazırda da tüplü dalış yapıyorum sanıyorum o nedenle söyleme ihtiyacı hissettim çünkü ben sokabilirdim
Şu modda,
Hahah valla harika video ben tam olarak böyle öğrenmişim yüzmeyi, babam iskeleden atmış beni sudan korkuyorum diye çırpına çırpına yüzeye çıkmışım kendimi bildim bileli yüzüyorum ama çocuğuma yapmam bunu yaa onu yüzme kursuna göndericem ben orda insan gibi öğrensin.

Ben denedim canim gozlukleri atiyor. Hatta sapka bile istemiyor cekistiriyor

Kızlar bebeğim inanılmaz bağlandı bana son bir haftadır hiç kucağımdan inmek istemiyor kimseye gitmiyor 8.ayda böyle bir durum yaşayan var mı ?

Kızlar bebeğim inanılmaz bağlandı bana son bir haftadır hiç kucağımdan inmek istemiyor kimseye gitmiyor 8.ayda böyle bir durum yaşayan var mı ?
Bizde o pek olmadı ya gerçi kızım çok kucaktan kucağa büyüdü aileme falan çok alıştı ama öyle aşırı bi düşkünlüğü olmadı. Normalde bu aylarda oluyor diyorlar normalmiş

Isırma huyuyla başa çıkabilen var mı ya? Öndeki dört diş çıktığından beri uykuya geçerken boynumu göğsümü kollarımı ısırıyor sürekli valla beynimde şimşek çakıyor bazen acıdan.

Kızlar bebekleriniz hangi Oyuncakları seviyor? Benim kıza çeşit çeşit oyuncak alıyorum beş dakika anca oynuyor biraz kendi kendine vakit geçirsin oynasın istiyorum var mı sihirli bir oyuncak kızımı on dakika oyalasın :)

aynı durumdayız hatta sabah eşimle bir daha oyuncak almamaya karar verdik max 2-3 dakika ilgisini çekiyor sonra hepsi bir kenara atılıyor mutfakta eline verdiğim kavanoz kapağı daha çok oyalıyor

aynı durumdayız hatta sabah eşimle bir daha oyuncak almamaya karar verdik max 2-3 dakika ilgisini çekiyor sonra hepsi bir kenara atılıyor mutfakta eline verdiğim kavanoz kapağı daha çok oyalıyor
Daha küçükken oyun halısında dönencesinde uzun süre eglenirdi yemek bile yapardım o kadar güzel vakit geçirirdi şimdi eline verdiğim oyuncağı bir kere yalayıp fırlatıyor :) bak yala at bütün oyun bu :)

bizimki de ana kucağında iyi dururdu ahh ne günlerdi şuan ben başında durup küpleri dizersem yıkmayı çok seviyor çok eğleniyor baya kahkahalar falan atıyor ama işte benim yanında durmam lazım

bizimki de ana kucağında iyi dururdu ahh ne günlerdi şuan ben başında durup küpleri dizersem yıkmayı çok seviyor çok eğleniyor baya kahkahalar falan atıyor ama işte benim yanında durmam lazım
Onunla oynarsam hiç sıkıntı yok bir saat bile ses çıkarmadan oynuyor eğleniyor tek başına takılmıyor hanfendi

Benim kızım henüz keşfetmedi keşfetmez de inşallah ya. Birkaç kez memeyi ısırmıştı aşırı acımıştı bunun devamlı olmasını hayal edemiyorum
Benimki top havuzu seviyor. İçine biraz da diğer oyuncaklardan atıyorum oyalıyor bayağı. Ama tabi son zamanlarda çok durmak istemiyor emekleyeyim her yeri karıştırayım diyor hep :d

Benimki henüz emeklemiyor ama çözdü çözecek açıkçası korkuyorum çünkü acayippp hareketli. Sizin bebekleriniz de öyle mi asla durmuyor uyurken bile devamlı dönüyor çocuk. Kucakta yerde yatakta firil firil hep ve devamlı yaramazlık peşinde örümceğinde ya da sürünerek gezip her şeyi kurcalıyor bunun emekleme yürüme versiyonunu düşünemiyorum komple evi ona göre ayar edecegim

Ayynı acayip hareketli asla sabit durmuyor. Uyutmak çok zorlaştı devamlı dönüp emekleme poziyonu alıyor orda geri gelip oturuyor sonra gülüyor lsjfdfdg iki yanına yastık koymadan uyutamaz oldum.
Ben erişebileceği eşyaları kaldırdım, salonda sivri yerlere köşe koruyucu priz koruyucu falan aldım bütün bayramım bunlarla uğraşmakla geçti vallahi

Bebekler genel olarak böyle mi benimki mi anormal diye düşünmeye başlamıştım yalnız olmadığıma sevindim . Altını değiştirdikten sonra baya ter içinde kalıyorum öyle bir mücadele savaştan çıkmış gibi oluyorum Bizimki en son televizyonu düşürdükten sonra pek çok şeyi kaldırdım ve çok hızlı yanına gidene kadar halletmiş oluyor. Köye taşındık biz kocaman bahçemiz var şimdi biraz daha büyüsün komple toprağa salacagim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…