2023 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    254
Kızlar ya 8. ay atağında uykuları bozulan var mı? Yaklaşık 10 gündür sabah 5-6 arası uyanıyor. Gecenin bi saati uyanıp saatlerce uyumuyor. Tükendim cidden 11:30da uyandı emzirdim uyudu. Yatağa koydum 5 sonra kalktı. Eşimle dönüşümlü 1 saat salladık sonunda uyudu derken 2 dk sonra zınk ayakta. Az önce uyutabildim başım çatlıyor artık aşırı yoruldum ya

Kızlar ya 8. ay atağında uykuları bozulan var mı? Yaklaşık 10 gündür sabah 5-6 arası uyanıyor. Gecenin bi saati uyanıp saatlerce uyumuyor. Tükendim cidden 11:30da uyandı emzirdim uyudu. Yatağa koydum 5 sonra kalktı. Eşimle dönüşümlü 1 saat salladık sonunda uyudu derken 2 dk sonra zınk ayakta. Az önce uyutabildim başım çatlıyor artık aşırı yoruldum ya
Evet dibine kadar yaşadık çok yıprandım 4.ay bunun yanında hiçbir şeydi gece gündüz tüm uykularına direndi sürekli ağladı çıt sesine uyandı hiç derin uyumadı bu süreçte beşikte sallanmaya alıştırmış oldum 2 hafta kadar sürdü iki gündür iyiye gidiyor çok şükür

Evet dibine kadar yaşadık çok yıprandım 4.ay bunun yanında hiçbir şeydi gece gündüz tüm uykularına direndi sürekli ağladı çıt sesine uyandı hiç derin uyumadı bu süreçte beşikte sallanmaya alıştırmış oldum 2 hafta kadar sürdü iki gündür iyiye gidiyor çok şükür
Gerçekten 4. ay uyku gerilemesi daha basitmiş. Bu neemiş böyle ya :KK70:
Ya da geçti unuttuk mu acaba 4. ayın etkilerini. Bunu da unuturuz inşallah bi düzelsin de..

Şükür uyku sorunu yok ama inanılmaz bana bağlandı tuvalete bile beraber gidiyoruz yenidoğan dönemine döndü çocuk tüm gün kangurunun içinde bana yapışık. Babasına çok düşkündü onda bile durmaz oldu baya baya iş yapamıyorum. Taşındık ben ona bağlıyorum evi değişti diye güvensiz hissediyor sanirsam

Kızlar selamlar nasılsınız.
Umarım unutulmamışımdır. Bizim küçük cimcime doğdu doğalı içimizden geçiyor buralara uğrayamadım hiç.
Biz dikkat etmemize rağmen 2.ye 11 haftalık gebeyim şuan.🥲
Ne bileyim bi dua bi akıl bi bişey deyin bana. Birde tek bakıyorum kızıma ve çok zor bi bebek 🥲
Selamm unutmadım ve hayırlı olsunn . leilani leilani den sonra 2.sürpriz bebeğimiz 🙈🥰 Doğum zamanına zor bebekliği kalmaz biraz yorucu olur ama şimdiki gibi olmaz herhalde, inşallah☺ Kuzey sürekli ilgi istiyor bu ara yapıştık. Kocaman oldu bi de sıpam kol kası yaptım vallahi.

Isırma huyuyla başa çıkabilen var mı ya? Öndeki dört diş çıktığından beri uykuya geçerken boynumu göğsümü kollarımı ısırıyor sürekli valla beynimde şimşek çakıyor bazen acıdan.
Ay çıkamıyorum ve Kuzey de alt üst 4-4 geldi. Üstü gölgelikli simidinin gölgelik kısmını ısırıp çekti patlattı 🙈 Benim koluma da yapıyor aynısını derimi soyuyor çok fena. Bi de oyuncaklara falan yapıyor dişine zarar verecek diye de korkuyorum bütün gücüyle sıkıştırıyor dişlerinin arasında ve geçiyor.

Selamm unutmadım ve hayırlı olsunn . leilani leilani den sonra 2.sürpriz bebeğimiz 🙈🥰 Doğum zamanına zor bebekliği kalmaz biraz yorucu olur ama şimdiki gibi olmaz herhalde, inşallah☺ Kuzey sürekli ilgi istiyor bu ara yapıştık. Kocaman oldu bi de sıpam kol kası yaptım vallahi.
Oyy maşallah ona.🥰
Biz de öyleyiz demek bu dönem hepsi aynı. Sıcakta da çekilmiyor yapışık olma durumu 🥲😀

Yaaa leilani leilani arkadaşımız da mı hamile onun ki ne kadarlık acaba. Valla inşallah söylediğin gibi kolaylaşır ilerledikçe 🤲🏼
İnsan sevinmekle üzülmek arası garip bi his yaşıyor. Hala duruma alışmaya çalışıyorum.
Kızımı biz istedik bu da rabbimin hediyesi diyeceğiz artık 🥹

Oyy maşallah ona.🥰
Biz de öyleyiz demek bu dönem hepsi aynı. Sıcakta da çekilmiyor yapışık olma durumu 🥲😀

Yaaa leilani leilani arkadaşımız da mı hamile onun ki ne kadarlık acaba. Valla inşallah söylediğin gibi kolaylaşır ilerledikçe 🤲🏼
İnsan sevinmekle üzülmek arası garip bi his yaşıyor. Hala duruma alışmaya çalışıyorum.
Kızımı biz istedik bu da rabbimin hediyesi diyeceğiz artık 🥹
Hayırlı olsun miniğin canım 🥰 leilani de hamileydi ama onunki daha büyük olması lazım, bir şekilde altından kalkarsın, bir iki yılın zor geçer ama sonrası ferah olur inşallah 🙏

Kızlar bebekleriniz uykusunda ağlayarak kalkıyor mu hiç ama baya hıçkıra hıçkıra ağlama korkma tarzında bizim basimiza bir kaç defa geldi ama az önce baya uzun süre susturamadik çocuğu bir sorunu da yok biliyorum gözyaşları ile iç çeke çeke ağladı yavrum yarı uyuyorken hatta

Günaydın, diş sorunu ek gida sorunu sıcak sorunu ile birlikte geçmeyen isilik sorunumuz da devam ediyor.. deniz gül suyu sık sık duş ta ise yaramıyor. Alerji mi acaba diye düşünüyorum artık..

Bu arada domates e başladınız mu nasıl veriyorsunuz?

Günaydın, diş sorunu ek gida sorunu sıcak sorunu ile birlikte geçmeyen isilik sorunumuz da devam ediyor.. deniz gül suyu sık sık duş ta ise yaramıyor. Alerji mi acaba diye düşünüyorum artık..

Bu arada domates e başladınız mu nasıl veriyorsunuz?
Ben chicconun pudrasini kullandım hemen geçirdi. Her gün boynuna sırtına sürüyorum bir daha hiç isilik olmadi. Domates çorbası veriyorum ama çiğ domates vermedim hiç

X