2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Batmayı hissettikten 4-5 gün sonra görünmeye başladı bizde

4-5 gün sonra tam çıkmış olur ama bi süre daha huzursuzluk devam ediyor. Sanırım eti çekiliyor ya onun acısı yani benim oğlumda öyle oldu

Ayy kızlar benim bebiş iyice anneci oldu me me meee diye bağırıyor yapıştı resmen bugün bana doğru düzgün emmiyorda yani emiyor ama oyunda oynamak istiyor. Bitirdi resmen beni sizinkilerde huysuz mu

Ayy kızlar benim bebiş iyice anneci oldu me me meee diye bağırıyor yapıştı resmen bugün bana doğru düzgün emmiyorda yani emiyor ama oyunda oynamak istiyor. Bitirdi resmen beni sizinkilerde huysuz mu
Benimki pek emmiyor artık. Kucakta gezmek için huysuzlanıyor.

Durun ya korkutmayin cumartesi 4 saatllik yola cikicaz.benim kız zaten mızmız mirtle
Korkutmak istemem ama o gün bugün bir yere gideceksem 40 kere hazırmıyım buna dıyorum hoş benımkı telefon bakmıyor oyuncak oynamıyor ayna ılgısını çekmiyor bağlanmaktan hoşlanmıyor arabada yemek yemiyor al degısılmıyor durum böyle olunca 15 dk yol 15 dk mola bır sekılde gittik sizinki umarım daha rahat geçer ben bir süre tövbeliyim

Tırnakları kalınlaşıyormus doktora sormuştum. Hatta bızde batıkta var oda müdahale etmeyın vücûd adapte olsun olmazsa o zaman bakarız dedi . Şu an jilet gibi çok ince ve keskın normal dedi kalınlasırken.

Huysuzluga bıle okeyım bağırmayı öğrenmiş günde toplam 2 saat uykuyla tüm gün siren gıbı ötüyor ağlamak istiyorum

Ayak baş parmağı tırnağı bizim doğduğundan beri batık ama biri düzeldi, diğeri arada kızarıyor.

Benimki pek emmiyor artık. Kucakta gezmek için huysuzlanıyor.
Evet ya kucakta kucak bel fıtığı olan kadınım ben yaa
Huysuzluga bıle okeyım bağırmayı öğrenmiş günde toplam 2 saat uykuyla tüm gün siren gıbı ötüyor ağlamak istiyorum
İşte bizimki de çok net bi şekilde avazı çıktığı kadar sanki hiç emzirmiyormuşum gibi ağlayarak meme meme diyor. Gören duyan kesin “emzirmiyorum, aç bırakıyorum sanır” bi de bayram üstü herkesin içinde böyle yaparsa demeyecek olan adam bile der “çocuk aç meme diyor emzir” diye.

Evettt Ben de orayi en cok seviyorum, orayada gitcez
Mersin halki iyidir Aslinda ama kirosunu bilmiyorum iyi bir beache gidersiniz Canim bu arada ayvalik denizi insallah soguk kalmaz bebek icin

Biz emmiyoruz henüz konusmuyoruzda herkes herseyi dıyor onlara takılmaya çalış çok zor bir süreç ben geçen bayram aileme gittim herkes bir yandan yorum 4 aylık bebeğe pekmez içirelim diyenden kaşıkla yemek yedirmek isteyene aç diye ne ararsan vardı. Kuralcı anne oldum çok laf duydum ama umursamadım. Sanada başarılar dilerim

Tisanda çok güzel suyu sıcak ve sessiz. Müzik yapmak vs yasak. En onemlısı çok sakın insan olarak çoğu yere göre

Kizlar ek gıdaya düzenli olarak gecmedim ama arada veriyorum ama kızım ek gidadan sonra kabız oluyor. Zeytinyaği da döküyorum ama fayda etmiyor zor yapıyor bezinde bi avuç kına sürülü gibi ya da misket gibi çıkıyor parmagimla ezilebilir oluyor. Havalar cok sicak ve cok fazla da su içiyor, su icmeye de bayılıyor. Su kaybettiği için mi böyle ek gidadan dolayı mi acaba, ne yapabilirim?

Osman Gönül al çocuk kabız olursa kesinlikle bir yerde hata yapıyorsun diyor ek gıdan da Osman günoğlu'nun Üzerine basa basa söyledi asla doyacak kadar yemeyecek 9 aya kadar

Merhaba kizlar 24 günlük bir bebeğim var daha önce den de ıkınirdı fakat bu gün surekli ikinip ağladı kıpkırmızı olup durdu resmen içim gidiyor o böyle garip sesler çıkarınca taşıyan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…