2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar, denize gideceğiz pazar günü tatile, bebislerinizi tuzlu suyla bırakıyor musunuz yoksa yıkamak mı gerek ?

Eşim araba kullanıyordu ben arkadaydım canım. Bir kaç sefer durdukta ama çocuk emip oyun isteme havasındaydı oto koltuğuna oturunca me meme diye başladı ☹️

Allah kolaylık versin canım. Dünnyakındım ama yarın tekrar 6 saatlik bir mecburi yolculuk bizi bekliyor. 😞 inşallah bu sefer erkenden çıkıp uyku saatine denk getireceğim yolda da inşallah uyur, uslu olur.

Bacım kaşı bi yerlerini nazar değmesin 🧿 bizim ilk uzun yolculuk öyle geçmişti şimdi tüm oyuncaklar bitti benim yarım su şisesi oyaladı biraz ☺️

Günaydın 🌞
Valla biz de yarin yola cikiyoruz oyuncak kitap ne varsa alicam yanima

Kızlar, denize gideceğiz pazar günü tatile, bebislerinizi tuzlu suyla bırakıyor musunuz yoksa yıkamak mı gerek ?
Ben bi daldırıp çıkarmıştım. Hiç bir imkan olmayan bi yere gitmiştik. Hiç aklıma gelmedi yıkamak. 😂
Nereye gidiyorsunuz?
Eşim diyor ki pzt-salı gibi mersine gidelim 🤦‍♀️ halası çağırıyormuş.

Ben bi daldırıp çıkarmıştım. Hiç bir imkan olmayan bi yere gitmiştik. Hiç aklıma gelmedi yıkamak. 😂
Nereye gidiyorsunuz?
Eşim diyor ki pzt-salı gibi mersine gidelim 🤦‍♀️ halası çağırıyormuş.
Annemde deniz suyuyla kalsın diyor 😅 ayvalığa gideceğiz 🙏🏽 inşallah, Mersin çok güzel ama çok sıcak ya 😅😅😅

Annemde deniz suyuyla kalsın diyor 😅 ayvalığa gideceğiz 🙏🏽 inşallah, Mersin çok güzel ama çok sıcak ya 😅😅😅
Evet ben en çok sarımsaklıyı seviyorum, bi de tekne turunu. Gözlüğü takıp dalmak balıkları izlemek çok güzel.
Mersini ben sevmedim ya. İstanbuldan farklı gelmiyor. Burda olumsuz her şey orda da olumsuz. Sadece denizi girilebilir ama deniz de aşşşşırı kalabalık ve kıro dolu 😂

Evet ben en çok sarımsaklıyı seviyorum, bi de tekne turunu. Gözlüğü takıp dalmak balıkları izlemek çok güzel.
Mersini ben sevmedim ya. İstanbuldan farklı gelmiyor. Burda olumsuz her şey orda da olumsuz. Sadece denizi girilebilir ama deniz de aşşşşırı kalabalık ve kıro dolu 😂
BIz de yazlari mersindeyiz ucretsiz kisimlari oyle de digerleri fena degil bir de ilceleri daha guzel yuzme acisindan

Kızlarrr kızımın dişi çıkıyor. Parmağımla bastırdığında sanki zımbalı kağıda dokunuyormus gibi bir his var, etinde de minicik gri gibi gözüküyor. Tamamen çıkmadı daha. Diş eti beyazlamadi hiç. Aşırı ısırma dürtüsü var. Kac güne çıkar ve illa çok acılı mi geçer?

Decathlon tam yüz maskesi takıp saatlerce balıkları, canlıları izlerdim. Özellikle koylarda harika manzaralar oluyor halk plajlarında değil de. Şuan kızımla giderken imkansız gibi. Annemle gittigimizde bile çok esya oluyor diye yanıma bile almadım

BIz de yazlari mersindeyiz ucretsiz kisimlari oyle de digerleri fena degil bir de ilceleri daha guzel yuzme acisindan
Ücretli neresi bilsem oraya giderdim canım. Hatta bildiğin varsa söyle mecbur kalırsam oraya gidelim diyim. Ben zaten günübirlikçiliği hiç sevmiyorum 😂
Kızkalesi, ayaş falan oralara gittik biz.

Decathlon tam yüz maskesi takıp saatlerce balıkları, canlıları izlerdim. Özellikle koylarda harika manzaralar oluyor halk plajlarında değil de. Şuan kızımla giderken imkansız gibi. Annemle gittigimizde bile çok esya oluyor diye yanıma bile almadım
Eşya taşımaktan hayattan bezdim. Havuzlu villaya gidip sadece oturmak istiyorum.

Tatile gidecek kızlar bir tavsiyeyle geliyorum 😅
Yanınıza yağmur şemsiyesi alın. Duşa giderken, arabadan plaja giderken vs ben kullanıyorum kız için güneş gelmesin diye. Kullanmaya da devam edicem özellikle yaz renginden alıp, Japonlar bu işi biliyormuş 😅
Şems zaten güneş demek aslında arap veya persler de biliyormuş 😂

Kızlar kızımın tırnaklarını kesiyordum ki bir sey farkettim. Sanki maniküre ihtiyaç duyulan tirnak gibi etleri tırnağa çıkmış kat yapmış. Sizinkilerde öyle mi bunun vitaminsizlikle vs alakasi var mı?

X