2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bebegım 10 gın oldu kaka yapmadıgı ıcın fıtıl yaptık yarısını koyduk yarım saat gectı yapmadı hala kaka ama fitilide atmadı sımdıde uyudu napsam bılemedım bır zararı varmı ıcerde kalmasının sonucta kakayla cıkıyor normalde suan ıcerde beklıcek gibi anlamadım hıc

Fitil kullanmadım ama şurup gibi birsey verdiler bizede içince 3-4 saate yapıyordu kakasını. Biraz zaman ver. İçinde olması sorun olacak olsa vermezlerdi. Böyle düşünüyorum.

Ben 3-4 saatlik yola çok çıkıyorum bebişle. Arka koltuğa kızceyle geciyoruuz. Sevdiğimiz oyuncaklarımızı, kitaplarımızı alıyoruuz. Oyalana oyalana gidiyoruz. Daha hiç pişmanlık yaşamadım şahsen özellikle uyku saatine getirmek ve duş aldırıp yola çıkarmak en güzeli kızlar. Aklınızda olsun

Yalniz mi yolculuk yaptin canim
Eşim araba kullanıyordu ben arkadaydım canım. Bir kaç sefer durdukta ama çocuk emip oyun isteme havasındaydı oto koltuğuna oturunca me meme diye başladı
Bir hafta sonra 9 saatlik yolculuk yapacak olan ben
Allah kolaylık versin canım. Dünnyakındım ama yarın tekrar 6 saatlik bir mecburi yolculuk bizi bekliyor. inşallah bu sefer erkenden çıkıp uyku saatine denk getireceğim yolda da inşallah uyur, uslu olur.
Bacım kaşı bi yerlerini nazar değmesin bizim ilk uzun yolculuk öyle geçmişti şimdi tüm oyuncaklar bitti benim yarım su şisesi oyaladı biraz

Günaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…