2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar artımed ovulasyon böyle çizgiler belirgin ama labaquick te günlerdir bu silikten başka bir şey çıkmıyor neden olur hangisine güveneyim şaşırdım…( tek olan labaqucik diğerleri artımed)
Laboquik kullanıyorum 1.5 yıldır, çatlağını ağrıyla hissedenlerdenim. Doğru çıkıyor canım hiç yanıltmadı. Diğer testi bilmiyorum

Laboquik kullanıyorum 1.5 yıldır, çatlağını ağrıyla hissedenlerdenim. Doğru çıkıyor canım hiç yanıltmadı. Diğer testi bilmiyorum
Evet 3/4 gündür ağrım var biliyorumki yumurtlama ağrısı … ama bi içime sindirmedi bu marka benim ya hep silik diğeri de koyu. Çatlamadı mı ya da hiç mi yumurtlama olmadı acaba .

Evet 3/4 gündür ağrım var biliyorumki yumurtlama ağrısı … ama bi içime sindirmedi bu marka benim ya hep silik diğeri de koyu. Çatlamadı mı ya da hiç mi yumurtlama olmadı acaba .
Daha önceki aylarda da kullandın mı labaquiki? Hala ağrın varsa çatlamamış olabilir kuzum. Adetine kaç gün var?

Yok bebeğim bende ki stres bebek olcak mı olmucak mı değil şükür kimyasal da olsa oldu demek ki eşimde de bende de sorun yok bende ki şuan ki stres neden olmadım acaba sorun mu oldu bende korkusu evet kuzum dediğin gibi yapıcam bu akşama kadar son buralardayım 4 gün sizde özleyin beni geldiğimde eğer olmamışsam haber veririm doktor yolu gözükür olur bana da

melisaa93 kuzum sen adet oldunmu?testler neqatif tamam ola bilir tak diye hamile kalanların burda ne işi ola bilirkiToparlan ve başla yeniden biz kadınlar güclüyüz
Evet canım dün gece oldum. Bu ay klomen kullanmıştım ilk gebeliğim klomenle hemen olunca yine olacak zannettim.Bu ay uğraşmak istemiyorum dinlenmek istiyorum İnşAllah

Evet canım dün gece oldum. Bu ay klomen kullanmıştım ilk gebeliğim klomenle hemen olunca yine olacak zannettim.Bu ay uğraşmak istemiyorum dinlenmek istiyorum İnşAllah
Aynen sen çok umutluydun ama bak bende mfk ürünleriyle hamile kalmıştım sonradan yeniden mfk ürünlerini aldım yeniden kalırım diye ama kalamadım.Sen azcık dinlen sonra klomen diğilde benim kullandığım vitamini al dene.

Ay benim uygulamaya göre pik yumurtlamanın pik gününün üzerinden 6 gün geçti bugün sağ kasığımda batmalar göğsümde dolgunluk var psikolojik mi bilemedim kızlar bat 15 ağustos dahaa çooook var test yapmama böyle birşey yaşayan var mı

Ay bilmiyorum ya bu ay denemek ilgilenmek bile istemiyorum bir yorgunluk bıkkınlık çöktü üstüme. Hayırlısı buymuş demek ki napim
İşte bebiş de hep bu aylarda gelir. Hadi bakalım. sen yine ilgilenme çok ama ovulasyon günlerini değerlendir bebeğim. bu ay pikten itibaren çatladığı güne kadar her gün ilişki olsun sadece ve yarım saat kalça altında yastıkla bekle. Al eline telefonu oyna.

Kullandığımız ilaç ve vitaminlerin hemen o ay etki etmesini bekliyoruz sncak arkadan büyüyen yumoşları da olumlu etkiliyormuş canım.

6. güne uyan belirtiler. Hadi inşallah bugün senin yumoşun rahme ulaşmış ve ilk yerleşme çalışmalarına başlıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…