2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhabalar benim adetim 4 gundur yok bugun ev doktoruna gorundum kist, dis gebelik ya da hamilelik olabilir dedi yarin eko yapacaklar bakalim sonucunu ogrenirsem yazarim buraya insallah hayirli haberlerle gelirim :)

Kızlar elinde proxyfemin takviye olup da stmak isteyen varmı acaba.

Eklentiler

• IMG_4477.png
    113,2 KB · Görüntüleme: 38
Benim sol kasığımda batma ve sancı hala devam ediyor 5.gündeyim senin ağrılar devam mı kuzu? IADK
Canım benim de sağ kasığım da ağrı ara ara devam ediyor. Merak edip test yaptım acaba pik değildi de şimdi mi pik oldu diye silik çıktı. Demek senin de hala devam ediyor

Ahh A Afratafrac ahhh!
Ne oluyo hiç anlamış değilim bu ovulasyon zamanı ben çok gergin oluyorum bir şekilde eşimle kavga edecek bir mesele mutlaka buluyorum. Bu ay yine buldum tabi gerildik baya. Sonra dedim ki gurur yapma ayda bir günün var. Ayy bu uyuz bir nazlandı bir nazlandı kendimi tecavüz ediyormuş gibi hissettim. Sonra dedim ki bugün ki ilişkiyle çocuk tutsa bunun gibi suratsız olur kesin. Elini başının altına koydu kıpırdamadan yattı. Bende üstte tepinip durdum. İşim bitince de, bu ilişkiyle bebeğimiz olursa sana baba dedirtmeyeceğim dedim

Ayyy kahkaha attım çok sinir bozucu gerçekten. İş bittiyse o da keyif almış belliki neyin tribine giriyor daha, sonuç ortada yani

Ahahah nasıl güldüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…