2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy kahkaha attım çok sinir bozucu gerçekten. İş bittiyse o da keyif almış belliki neyin tribine giriyor daha, sonuç ortada yani
Demi ya erkeklere de trip atmak hiç yakışmıyor. Bir keresinde dedim zaten bir tribimiz var onun da fırsatını bana vermiyorsun diye. İlk evlendiğimizde çok üzülüyordum da şimdi alıştım. O trip atınca ben ihtiyacım olmasa da alışveriş yapıyorum. Baktı astarı yüzünden pahalı oluyor yavaş yavaş küsmemeyi öğrendi

KIZLAR;
SAFFAT SURESİ 100. ayette;
Hz. İbrahim Peygamberimiz Rabbimize
'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN ''
"EY RABBİM BANA SALİH OLANLARDAN BİR ÇOCUK İHSAN ET "
Diye Dua ediyor.
Rabbimiz de bu Duaya karşılık hemen Saffat Suresi 101. Ayetle karşılık veriyor.
101. Ayet;
" BİZDE ONA USLU BIR OĞUL MÜJDELEDİK."
Bizlerde bu dua ile birbirimize dua edelim. Kimin Duası kabul olur bilemeyiz.
DUA kardeşliğine varmısınız ?

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:

(Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der.)[Müslim, Tirmizi, İbni Mace]

(Bir kimse, gıyabında birine dua ederse, melekler, aynı şekilde ona dua ederler.)[Müslim]

(Gizli [yani gıyabda] yapılan dua, âşikârenin yetmiş misline eşittir.) [Ebuşşeyh]

(Allah teâlâ ile arasında perde bulunmayan iki dua vardır. Biri mazlumun duası, diğeri de kişinin din kardeşinin gıyabında yaptığı duadır.) [Taberani]

Daha sonraki duamız;

"HUVALLÂHUL HÂLİKUL BÂRİÛL MUSAVVİRU"
MEAL; O ALLAH Kİ; YARATAN’DIR, YOKKEN VAR EDEN, ŞEKİL VERENDİR.

Ha haa tecavüz etmedin demi benim gibi
Yok ahahaahah. Bu geldi azcık yedi, dedi ben tokum. Benim sinirim daha da arttı onca şey hazırlamışm. Sonra iş yemeğine gitçem çok geç gelirim dedi. Ben uyuyorum erkenden biliyo. Tartıştık. Yine de gittim dişimi fırçaladım. Baktım bu da fırçalıyo. Sonra ikimiz salak salak ayakta duruyoz fkbvnmglkbng biri yanaşsın diye bekliyoz. Sinir oldum gittim yatağa yattım. Baktım bu duşa girdi çıktı dedi 10 dk ya çıkıyom. Ben başladım söylenmeye. Bu dedi ki ben de senden bana bir tepki gelsin diye bekliyordum. Neyse gitti saçını kurutmaya. O saçını kuruturken ben meidtasyon yaptım, nefes egzersizi yaptım ve geldipğinde boynuna sarıldım. Sonra kendimizi yatakta bulduk dfghjnmköl

Bir de dedi ki "bu neden bu kadar keyifli oldu" gfhjklşlkjhgf gömçürcem suratına bir gün.

Yaaa çok güldüm
Demek her evde böyle oluyor. Ne olacak bizim bu karşıdan beklemelerimiz.
Ama sizin ki çok ateşli olmuş, bu çabanın karşılığı mutlaka pozitif olmalı

Yaaa çok güldüm
Evet biraz ateşli bişiler oldu Bu şimdi kalkıp zırt pırt tartışma çıkartmaz umarım sevişme öncesi.

Kesinlikle her evde oluyor ya. bir de normal zamanlarda hep erkekler geliyo peşimizden. Bence yumurtlama günü kendilerini kıymetli görüyolar ve biz peşlerinden koştukça keyif alıyolar.

Yaaa çok güldüm
Bu arada bence ben hamileyim. Şimdiden hissediyorum tutmuş gibi geliyo. 2 hafta sonra göreceğiz.

Böyle böyle yola gelecekler işte

Ahahaha sinirle daha iyi oluyor demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…