2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sen onu en iyi tanıyansin canim. Nasıl davranman gerektigini sen daha iyi bilirsin ne demek her zaman

Haklısın kuzum. Bazen etraftan bazı şeyler duyuyorum ve kendimi eksik hissediyorum galiba en cok buna üzülüyorum ama çok şükür ki Allaha inancım da güvenim da sonsuz İlk ayında ikizlere gebe kalan ya da yaşı büyük olup gebe kalan vs. Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah.
Elbette ki güzelleşiyor buna da çok inanıyorum. Ve inşallah olduğunda ona kolay ulasamadigim için değerini çok bileceğimi de biliyorum Allah nasip ederse tabi ki. İnşallah diyip dua etmekten başka yolumuz yok bekleyecegiz

bütün insanları yaratan rabbim bizi eksik yaratmadı sadece sınav sahamız farklı. hayırlısıyla gösterdiğimiz çabanın ve sabrın mükafatını bir gün alacağımıza inanıyorum :)

Sat 19 Temmuz Bat 16 Temmuzdu. Bugün pik gördüm. Kocamı bekliyorum akşam gelsin diye. ancak sabah kavga ettik çıktı gitti.

yine bir yumurtlama günü ve yine bir kavga
Ulan hiç mi şaşmaz neden yumurtlama zamanına denk gelir bu tartışmalar falan hep aynı ya boşver alttan al yumuşat sonra kullan at ahahahhaha

Ama öyle deme benimde yumurtlama dönemi tek ilişki oldu daha var varrr azcık daha bekle hem her gebelikte farklı . Testi de çok erken yaptın. Tek ilişkiyle nokta atışı yapmışızdır biz az daha bekle hele

Bacım onu anlasak sorun çözülecek zaten. İlk gebeliğimde de sebepsiz 15 ay olmadı. Şimdi ikinci için deniyoruz 13 aydır da sebepsiz yine olmuyor. Bütün her şey iyi normal ama olmayınca olmuyor. Demek ki zamanı var onu da Rabbim tayin ediyor bekleyeceğiz

Vardiyalı çalışıyor eşim
Hayırlısı olsun, çok kasmaya gerek yok, yapamayacaklarimiz için uzulmeyelim, nasipse zaten olur ama hani yapabilenler için yumurtlama zamanı bi de öyle denenebilir, burda da öyle forumlar var, sabah olması ihtimali artırıyor falan diye ama burda aslında belirtilmek istenen şu bence, dinlenmiş halde olunca spermler daha hareketli ve canlı oluyormuş, senin eşin de gündüz uyuyup akşama dinlenmiş oluyorsa o zaman daha verimli olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…