2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG_7591.jpeg
    IMG_7591.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 44
Geçen ay sadece inofolic içerek denedim ve yumurtlama günüm her zamanki gününde oldu.Doktora da gidip baktırdım sadece bir yumurta büyümüştü o da normalde olan boyutlarda ☺️ Çoğu kişinin yumurtlamasını erkene çekiyor bende öyle olmadı 17-18. Günlerde oldu☺️ Ama bu ay klomen denedim iki yumurta büyüdü ve 14.gün çatladı. Bugün regl bekliyorum sonrasında inofolic’i sabah akşam içmeye başlayacağım öyle kullananda çok ☺️
Ben geçen ay adetimin ilk gununden itibaren sabah akşam içtim aç karna, normalde 20. günü bile bulabilir yumurtlamam ama 14. gün yumurtladim, bir de sen tok içiyorsun galiba, aç karna içersen daha etkili olabilir, üzerinde de aç karna içilmelidir yaziyodu diye hatırlıyorum

Sakince ne hissettiğini anlattın mı canım.konuyu hiçbir şekilde kavgaya götürmeden?
Anlattım çocuk konusunu çok istediğimi, bunun onu gördüğünü,söylediği bazı şeylerin beni kırdığını,hatta bir gün hamile kalırsam sevinmemesinden bile korktuğumu söyledim.Hatta ağladım kaç sefer çocuk mevzusu için ama duvara bakar gibi bakıyor.İnsan ben senin yanındayım çocuğumuz olsa da olmasa da gibi cümleler bekliyor.ama yok.Çocuk isteyen insan yumurtlamayı filan benim kadar olmasa da önemser,ama bana söyledikleri bu ay da yaparım öbür ay yumurtlama filan takmam,o zamanlarda yanıma gelirsin ve benim de motive olmam lazım böyle görev gibi olmaz.Diyorum ki o günlerde olasılık artıyor bilim bunu söylüyor diyorum sen çok kafana takıyorsun ondan diyor.yarın öbür gün çocuk olursa mesela ağladığında destek olmayıp sen istedin sen bak demesinden korkuyorum ve bunun için 1.5sene ikna olmasını bekledim zaten ama gel gör ki tavırları hala endişeyi taşımama sebep oluyor.Gerçekten ne yapacağımı şaşırdım artık ben de öfkelenip bilerek onun canını yakıyorum.Evliliğimizi kötü etkilemeye başladı bu durum

o satıcının sayfasına gir aynı testlerden yine satıyor sepete ekleyebiliyorsun ben öyle 30 tane aldım :)
10+10+10 mu aldın? Bana vermedi bu satıcı ama?😁 Yoksa tek tek mi sipariş verdin, öyle de kargo parası gidiyo çok🤑
Linki afra atmıştı, satıcının öteki testlerine bakmadım bile mavili gelmez diye.

Ben geçen ay adetimin ilk gununden itibaren sabah akşam içtim aç karna, normalde 20. günü bile bulabilir yumurtlamam ama 14. gün yumurtladim, bir de sen tok içiyorsun galiba, aç karna içersen daha etkili olabilir, üzerinde de aç karna içilmelidir yaziyodu diye hatırlıyorum
bende bu ay öyle deneyeceğim :) inşAllah bana da güzel etkileri olur

X