2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Duphaston kullanıp düzenleyebilirsin kuzum aslında regl yi de

Canım bat'a 5-6 gün kala yapılabiliyor en erken öyle biliyorum ben. Belki daha vardır
Sat 19 Temmuz Bat 16 Temmuzdu. Bugün pik gördüm. Kocamı bekliyorum akşam gelsin diye. ancak sabah kavga ettik çıktı gitti.

yine bir yumurtlama günü ve yine bir kavga

ahahaha patlıcan ve şampanya emojisi
Allah seni naapmasın filmlerde kavga edip edipp aniden sevişmeye başlıyolar ya sizde de öyle oluyormuş birde ortam alev alev

Senin yumurtlamalar sıraya mi girmiş hay Allah çok tatli.
Erken olunca bilgim yok canım ama erken yumurtlama görüp gebe kalan çoktur. Testi bırakma hatta temizlenince ilişkiye başla derim.
Pik 2-3 gün kalıyor bende anlamadım havuç yiyerek çatlamasına yardımcı oluyordum geçen ay 19-20-21. Gün pikti şimdi bakalım ne zaman olcak merak ediyorum bugün temizlenicem artık bişey gelmediğini fark ettim macera başlasin

Sakince ne hissettiğini anlattın mı canım.konuyu hiçbir şekilde kavgaya götürmeden?

Ahahahaha evet bu da güzel bir taktik ben de yaparım söylemek yerine daha ikna edici

Hadi bakalım canim, merak ettim ovuda hangi gün pik göreceksin senin de gününü öne çekerse bu sihirli ilaca tam olarak güvencem

Duphaston kullanıp düzenleyebilirsin kuzum aslında regl yi de
Bu ay inofolic kullanayım dedim canım eğer yine uzarsa regl Eylül'de doktora gitmeyi düşünüyorum bu konudan bahsetmemiştim doktoruma ilk hamileyken gitmiştim o yüzden hormonlarim hakkında da fikrim yok acikcasi uzarsa bu ay da regl bı gideyim baktirayim diyorum en azından bişey varsa soyler, kullanmam gereken şeyleri de verir

İnşallah doktora gitmeye gerek olmaz

Eneee kız havuç ne alaka hergün yeni bişey öğreniyorum burda

Eneee kız havuç ne alaka hergün yeni bişey öğreniyorum burda
Yumurtanın çatlaması için canım , kızlar burada bana bol bol havuç ye demişti 3 havuçla yedim çatladı bu ay yemedim kendi olsun dedim 3 gün pik kaldı demek ki benim yumurtalara mudehale lazımmış

Yok yok acele etme bu ilacı üç ay kullanıp gebe kalan da varmış
Ya ben çok aceleci davranıyorum Nisan ayında boş gebelikten kürtajım var süreç o kadar uzamış geliyor ki bir an önce olsun bitsin diyorum olmayınca da motivasyonum kalmıyor belki bir sorun vardır pko falan vardır en azından doktor erken müdehale ederse belki daha öne çekeriz süreci diyorum

O zaman nasil rahatsan öyle yap canim. Bu ay bak duruma, içine sinmezse Eylülde gidersin

Yumurtanın çatlaması için canım , kızlar burada bana bol bol havuç ye demişti 3 havuçla yedim çatladı bu ay yemedim kendi olsun dedim 3 gün pik kaldı demek ki benim yumurtalara mudehale lazımmış
Ahaha helal olsun valla bizim kızlara , ben yeni öğrendim bunu. Uygulama harici takip falan hiç yapmadım ama yapacak olursam aklımda olacak mutlaka :)

O zaman nasil rahatsan öyle yap canim. Bu ay bak duruma, içine sinmezse Eylülde gidersin
Kafaya takma olayına da çok inanıyorum ben de Mart ayında buraya amaan bı salmislik geldi arkadaşlar demiştim ne olacaksa olsun demiştim o sıra hesabımda sorunlar oluştu giremedim buraya sonra da hamile olduğumu öğrendim. Belki de her şey psikolojik saldım desem de takıyor muyum anlamadım

Ahaha helal olsun valla bizim kızlara , ben yeni öğrendim bunu. Uygulama harici takip falan hiç yapmadım ama yapacak olursam aklımda olacak mutlaka :)
Evet evet baktım pik uzuyor yaptım ve silindi bu ay yine böyle olursa yine havuç yicem bir an önce çatlasın bitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…