2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bizde ilk defa üst üste denedik birazda geç çatladı yorulduk valla

Kızlar çok sorulmuştur biliyorum ama yine sormak istedim, 3 gündür ovülasyon pikti ve değerlendirdik 3 günü, bugün çatlamış şimdi test yaptım. Bugün yine değerlendirmeye gerek var mı ki
Önemli olan çatlama zamanı zaten kuzum, mutlaka değerlendir bence

Çok teşekkür ederim canım benim bir yere daha gidip kan vereceğiz bakalım ondan sonra duruma bakacağız inşallah ciddi bir sıkıntı yoktur ya

Bende o akıntıdan 3-4 gün sonra testte pik oluyor. Ama bazı insanlarda hemen o gün oluyor. En iyisi o akıntı başlayınca 10 15 gün aralıklı zamanlarda değerlendirmek
Anladim canim teşekkürler.Gecen ay yumurtlama dönemi sadece 1 ilişki oldu 24 temmuzda.Gebe kalırsam mucize gibi bisey olur.Zaten 4 sene sonra korunmasız ilk birlikteligimizdi.Hakkimizda en hayirlisi olsun

Hayırlısı olsun canm Allah doktoruna denk getirsin vesile olur inşallah. Yadaa daha cumaya var belli olmaz ☺

Pkos var bnde cnm ılac verdıde temin ettm bırkac gune gelck gakar yumurtlöa gununde 9 gun var bnö bu ay 39 gunde adet oldm cnku
Onu malesef bız bılemeyız neden dıyceksın benzer bısey basıma geldı bu ay,8.gun dr yumurtlamaya gıdecek bı folıkul gorememıstı 21.hun progestron testı ısteyerek yumurtlama olup olmadıgına baktı,cok sukur vardı dr kontrolunde olarak anlayabılırsın bunu yumurtlayıp yumurtlamadıgını.tekrardan cagırmıstır zaten dr un

Kızlar bebeği gördük Allah ıma çok şükür ki geç döllenme kesin dedi ben 6 temmuzu söyledim yüksek ihtimalle dedi. 5 haftalık dedi. Kese 13 mm. Kese de falan soeun yok. Ama yatacakmışım hep lekelenmem olduğu için. Haftaya tekrar çağırdı kalp atışı için. Allah on izniyle onu da duyayım inşallah Allah ım hepimize bebişler versin sağlıklı sıhhatli gebelikler versin. Yemin ediyorum hepimize her gün dua ediyorum önceden de ederdim yine ediyorum bana da dua edin

Yok cagrmadı cnm ya ılac verdı sdce pikos dye
Baska testlerıne bakmadımı?pcostan suphelendı bende ama pcos olabılmek ıcın hormonlarda dengesızlık tuylenme sıvılcelenme şişmanlık adet gecıkmesı fln gıbı seylerın bır arada olması gerekıyomus kı zaten benım yumurta buyup catladı sonrasında.dedıgım gıbı dr nla konusman gereken bısey canım bız ne desekte bılemeyız

Ben sana dedmmm yaaa o kadar emındımkı bılıyomusun cunku yolk kesesı vardı cocugunkıyamam mınnosa annesı.gozun aydın canm evhamları bırak artık tadını cıkar,kalbıde duyarsın kucagınada alırsınbol bol dınlen cevız portakal suyu ve ıspanagıda unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…