2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ya benim bat bir takvime göre yarını gösteriyor diğerine göre 1 gün geçti ama benim 3 gündür su gibi akıntım ve kasık kramplarım var. Bugünde sağ kasığım ağrıyor aynı yumurtlama ağrısı gibi acaba daha yeni mi yumurtlama olacak deli gibi pişmanım ovülasyon testi almadığımaa acaba enfeksiyon falan mı var idrarımda beyaz tortular gördüm bugün

Hamile olabilir misin?

Bak sana asagidaki ornegi vereyim. Sabah yaptım hiçbirsey çıkmadı.
Akşam usttekini, sonraki gün sabah da alttakini yaptim aynı gün kan verdim hatta.İnşallah sen de vardir ama güvensiz bir test.
Ya bu test neden böyle bende yaptım bugün hemen belirdi hemde artı Med üzüyor insani kan verdim bakalım ne olacak

Eklentiler

• IMG-20230801-WA0008.jpeg
    112,3 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar çok sorulmuştur biliyorum ama yine sormak istedim, 3 gündür ovülasyon pikti ve değerlendirdik 3 günü, bugün çatlamış şimdi test yaptım. Bugün yine değerlendirmeye gerek var mı ki

Kızlar dokdora gıttım bugun yumurtan buyumemiş dedi daha uygulamada 9 gun gosteryor acaba o zaman kadar buyur gelısırmı ??

Pkos var bnde cnm ılac verdıde temin ettm bırkac gune gelck gakar yumurtlöa gununde 9 gun var bnö bu ay 39 gunde adet oldm cnku

Kızlar çok sorulmuştur biliyorum ama yine sormak istedim, 3 gündür ovülasyon pikti ve değerlendirdik 3 günü, bugün çatlamış şimdi test yaptım. Bugün yine değerlendirmeye gerek var mı ki
Canım biz değerlendir desek, belki öncekiler hala içeridedir.
Değerlendirme desek belki bugün tutacak İsterseniz değerlendirin ama yeter yorulduk derseniz de bişey diyemeyiz.
Biz hiç üst üste denemiyoruz arada nadiren. Belki o yüzden tutmuyordur

Evet bizim de öyle hic yumurtlamaya denk gelmemişti, adetten sonra olmuştu geçen ayki ilişkiler olmadi. Bu ay yumurtlama da deniycez bakalim

Evet bizim de öyle hic yumurtlamaya denk gelmemişti, adetten sonra olmuştu geçen ayki ilişkiler olmadi. Bu ay yumurtlama da deniycez bakalim
Erkekte sperm sorunu yoksa hergün deneyin diyorlar ama bence değerler iyiyse zaten içeride yaşama olasılığı artıyor bu yüzden günaşırı deneme taraftarıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…