2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben sana dedmmm yaaa o kadar emındımkı bılıyomusun cunku yolk kesesı vardı cocugun❤️❤️kıyamam mınnosa annesı.gozun aydın canm evhamları bırak artık tadını cıkar,kalbıde duyarsın kucagınada alırsın😍😍bol bol dınlen cevız portakal suyu ve ıspanagıda unutma😘
İnşallah hayırlısıyla duyalım kalp atışını da 🙏 o kadar endişeliyim ki tansiyonum yüksek çıktı orada. Lekelenmem arttı. Hep yatacağım şimdi

Tuylenme fln oldu evet sdce zayflamaö gerktgnı soyledı suan 74 klo daym

İnşallah hayırlısıyla duyalım kalp atışını da 🙏 o kadar endişeliyim ki tansiyonum yüksek çıktı orada. Lekelenmem arttı. Hep yatacağım şimdi
Noluuursun endıselı olma lutfen bak🙏stres çok berbaat bırsey bende streslı karakter oldugum ıcın cok ıyı bılırım.hep guzel düşün mınnosa guzel enerjıler gonder annesı🙏😍yat kalkma yarına kadar duzelcek hersey belkı dıger bozulan kese yuzundendır bu lekelenme mınnosla alakası yoktır

Kızlar bebeği gördük 🌺 Allah ıma çok şükür ki 🙏 geç döllenme kesin dedi ben 6 temmuzu söyledim yüksek ihtimalle dedi. 5 haftalık dedi. Kese 13 mm. Kese de falan soeun yok. Ama yatacakmışım hep lekelenmem olduğu için. Haftaya tekrar çağırdı kalp atışı için. Allah on izniyle onu da duyayım inşallah 🙏 Allah ım hepimize bebişler versin sağlıklı sıhhatli gebelikler versin. Yemin ediyorum hepimize her gün dua ediyorum önceden de ederdim yine ediyorum 🙏 bana da dua edin 🙏
Cookk sevindim canım yazmanı bekliyordum Allah sağlıkla güzelliklerle gormeyide nasip etsin kucağına almayı da çok şükür 🙏

Kızlar bebeği gördük 🌺 Allah ıma çok şükür ki 🙏 geç döllenme kesin dedi ben 6 temmuzu söyledim yüksek ihtimalle dedi. 5 haftalık dedi. Kese 13 mm. Kese de falan soeun yok. Ama yatacakmışım hep lekelenmem olduğu için. Haftaya tekrar çağırdı kalp atışı için. Allah on izniyle onu da duyayım inşallah 🙏 Allah ım hepimize bebişler versin sağlıklı sıhhatli gebelikler versin. Yemin ediyorum hepimize her gün dua ediyorum önceden de ederdim yine ediyorum 🙏 bana da dua edin 🙏
İyi düşün iyi olsun dedik sana bak ne güzelde oldu. 🥰 Şimdi derin bi nefes çek ve hiç birşey düşünme artık stres üzüntü gerginlik olmasın sende bebişinde sağlıkla bu zamanları geride bırakın inşallah 🙏🏻

Noluuursun endıselı olma lutfen bak🙏stres çok berbaat bırsey bende streslı karakter oldugum ıcın cok ıyı bılırım.hep guzel düşün mınnosa guzel enerjıler gonder annesı🙏😍yat kalkma yarına kadar duzelcek hersey belkı dıger bozulan kese yuzundendır bu lekelenme mınnosla alakası yoktır
Ayyy başka kese yok ki dedi. O kanama alanıdır dedi. O kadar farklı konuşuyor ki hepsi çıldırmalık. Bilim bu kadar değişmemeli 🙈

Gözünüz aydın maşaallah.Darisi kalp atışına ve saglikla kucağınıza almaya.Allah korktuklarınizdan korusun🤲

Çok şükür canım🙏🏻🙏🏻 çok sevindim senin adına. İnşallah bu şekilde sorunsuz ilerler gebeliğin sağlıkla kucağına alırsın🙏🏻

A Afratafrac beni listeden silebilirsin kuzum .
Zor bi süreçti ama çok şükür diyorum . Uyandığımda hemşireye kesede bebek varmıydı diye sormuşum oda yoktu olsaydı almazdık canım İçin rahat olsun demiş annem eve gelince anlattı orda üzülürüm diye ses etmemiş . Girene kadar ağladım dua ettim . Çok üzüldüm uyanır uyanmaz bile bir Ümit bebek varmıydı diye sormama . Nasıl işlediyse bilinç altıma . Allah kimseye yaşatmasın tekrardan herkese teşekkür ederim yalnız bırakmadınız 🌸♥️♥️🥹

Maşallah çok sevindim senin için😊

X