2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum tiroid ilacı içerken korunman gerekiyor mu doktor bir şey dedi mi? Eğer korunmanda sakınca yoksa akışına bırak korunma tatilini de yap kafan dağılırken korunmazsan bir bakarsın oluverir 😁 birkaç güne biz de tatile çıkacağız inşallah hepimize iyi gelecek 🤲🏻
Valla korun demedi doktor 😁 biz de Allah ne verdiyse ilerliyoruz inşallah Fundam ya artık hamiş sayfalarına transfer olalım amin🤲🏼

Elinde tuttuğun testte çok ince bir çizgi görüyorum
Sabah yaptığım test akşam doğru böyle oldu bu markanın hiç bir testi böyle olmamıştı

Eklentiler

• IMG_1781.jpeg
    IMG_1781.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_1799.jpeg
    IMG_1799.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_1803.jpeg
    IMG_1803.jpeg
    179,2 KB · Görüntüleme: 74
Ayyy ne kadar güzel ya bende pazartesi günü hsg çektirmek için hastaneye gideceğim inşallah bende tez vakitte hamiş olduğunu öğrenirim peki hsg anestezi ile cekildiniz ağrı acı oldu mu bilgi verir misiniz birazda korkuyorum hsg konusunda
Anestesisiz çekildim canm bende senin gibi cok korktum ama inan hiç korkulacak bir şey değil benim adetlerim daha sancılıydı zaten grmeden önce ağrı kesici içiyorsun cıkınca agrı kesici içiyorsun benim sonrasında kanamam bile olmadı . Benim tüplerim açık. çıktı belki ondan ağrı hissetmedim

Kızlar ovulasyon testi, sabah yapmıştım silik çıkmıştı, sizce bu pozitif mi?

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-01-22-03-12-647_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-07-01-22-03-12-647_com.miui.gallery.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 79
Anestesisiz çekildim canm bende senin gibi cok korktum ama inan hiç korkulacak bir şey değil benim adetlerim daha sancılıydı zaten grmeden önce ağrı kesici içiyorsun cıkınca agrı kesici içiyorsun benim sonrasında kanamam bile olmadı . Benim tüplerim açık. çıktı belki ondan ağrı hissetmedim
Bana doktor hıc bişey yemeyeceksin dedi yemeden içmeden gel dedi ağrı kesici falan orda verirler mi bilmiyorum

X