2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Selam kızlar dün saat 5 gibi test yaptım bi 15 dk bekledim sonra yattım uyudum. Ben en son baktığımda silik bişey görüyordum ama hani artık net bişey göremeyince hiç heveslenmiyorum. Neyse gece 2 de kalktığımda test böyleydi. Fotoğraftan daha belirgin aslında ama kamerada anca böyle çıktı. Sizce kuruma çizgisi mi yine ya Eki Görüntüle 3266869
Canım maalesef bu test 3-4 saat sonra böyle kuruma çizgisi çıkartıyor. Sen ilk 10-15 dk yı baz al freely de mutlaka.

Kızlar merhaba, batım 2 temmuz dün testim aşırı silik çıktı size de danışmak istedim sizce bata bu kadar az kala bu kadar silik normal mi
Önemli olan yumurtladığın tarih. Eğer geç yumurtladıysan bu şekilde çıkması normal 😊 takip et sabahları mutlaka koyulaşmayı.

Ay inşallah canım valla bazen diyorum yumurtlama kovalıyoz yetmiyo ilaçlar iğneler akışına bırak olursa olur olmazsa yapacak bişey yok inan psikolojim bozuldu artık her ay negatifi görmekten
Sorma aynı durumdayım ben takvim de mavi olan haftada 3 kere değerlendirdim eskiden ovülasyon testi yapıyordum artık sıkıldım yani strese çok giriyorum şimdi artık akışına bırakıcam ama bi yandan da acaba oldumu olmadımı belirti varmı akıntı varmı karnım ağrıyor mu hapşursam belirti mi acaba noktasına geliyorum hahahaha

Kızlar benim ilişki üzerinden 9.gün bugün beklenen adet tarihine 5 gün var belirti sıfır sadece sol göğüs ucum ara ara yanma sızlama gibi oluyor acıtıyor . okdr. oda ara ara yani :) bir gün var bir gün yok gibi.

Zaman geçmiyor sanki ya :) o 5 gün 6 ay gibi gelir heralde hahaha

Kızlar adet gecikmesinin 6. Günü ovu testim kopkoyu 🫣 kimyasal var geçen ay adet bekliyordum üstüne hamile mi kaldım hemen acaba korkuyorum 😞😞😞

Eklentiler

• 2600495F-53B7-43ED-BAB0-75C139E3B6F7.jpeg
    2600495F-53B7-43ED-BAB0-75C139E3B6F7.jpeg
    139,1 KB · Görüntüleme: 47
  • 4CA65C67-6DE4-4347-99DE-DE8B6A2A7B63.jpeg
    4CA65C67-6DE4-4347-99DE-DE8B6A2A7B63.jpeg
    163,9 KB · Görüntüleme: 43
Sat 30 haziran Bat 30 temmuz
Seninle aynıyız canım inşallah ikimiz aynı zamanda hamileyiz haberleri alırız ve diğer arkadaşlarımdanda güzel haberler alırız. Hepimize temmuzda "ben hamileyim" yazısını Rabbim göstersin inşallah bu gözler o yazıları görmeyi çok istiyor 😌🤲🏻♥️🌹

Kızlar adet gecikmesinin 6. Günü ovu testim kopkoyu 🫣 kimyasal var geçen ay adet bekliyordum üstüne hamile mi kaldım hemen acaba korkuyorum 😞😞😞
E kuzum gebelik testi yapsan ya hızlıca, varsa çıkar. Kimyasaldan sonra hamile kalmada sorun yok diye biliyorum.

X