2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

kızlar benim testimede baksanıza yeni yaptım, sabah diğil, son ilişki üzerinden 9 gün geçmiş, sanki çok çok silik var gibi

Eklentiler

• IMG_1330.jpg
    IMG_1330.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 87
kızlar benim testimede baksanıza yeni yaptım, sabah diğil, son ilişki üzerinden 9 gün geçmiş, sanki çok çok silik var gibi
Bir gölge var canım bak şimdi daha belli 😍 İnşAllah testten değildir. Senin geçen ayki testler daha belli olunca buna tam bir şey diyemedim İnşAllah vardır bebiş

Eklentiler

• 634046B3-13F3-4700-89D1-AC54CCFB87A3.jpeg
    634046B3-13F3-4700-89D1-AC54CCFB87A3.jpeg
    69,4 KB · Görüntüleme: 68
Anladım cnm bu ay olmassa önümüzdeki ay inşallah bende en son ilişki üstünden 8 gğn geçti belirti Fln bişi yol muhtemel bende regl olurum öyle hissediyorum :)
Ay inşallah canım valla bazen diyorum yumurtlama kovalıyoz yetmiyo ilaçlar iğneler akışına bırak olursa olur olmazsa yapacak bişey yok inan psikolojim bozuldu artık her ay negatifi görmekten

Gecen ay topigine yazıldım kismet olmadi bu ay deneyelim hayırlısı ile tutar inşallah 23 haziran beklenen 19 temmuz
Düşük yasadim 4 ay önce bakalim kısmet hayırlısıyla olur

Günaydın kızlar ☀️ test yapan arkadaşlar ben hiç anlamadığım için sizin gördüklerinizi dahi göremiyorum. Umarım hepsi pozitiftir ve sağlıkla ilerler 🙏🏻 yarın bat günü benim de sinirlilik var adet öncesi olduğu gibi ama her ay dudak üstü sivilce çıkardı o çıkmadı şaşırdım bakalım yarın ola hayrola ☺️

Kızlar selam naber okulun kapandığı cuma günü kötüleştim boğaz ağrısı halsizlik ve ateş iki gün boyunca mahvoldum antibiyotik tedavisi gördüm bir hafta yumurtlama haftama denk geldi sanırım bilmiyorum çünkü bu ay takip yapmayacağımı söylemiştim :) neyse ben iyileşir gibi oldum sonra oğlum mahvoldu beş gün düşmeyen inatcı ateş boğaz ağrısı. Mahvoldum günlerce Allahım kimseye çözümsüz dert hastalık vermesin çocuk gözümün önünde tir tir titriyor ama 41 derece ateşle yanıyor antibiyotik tedavisi falan hiçbiri fayda etmedi en sonunda hastaneye yatış yaptık iki gün damardan ilaç aldı bugün çıktık hastaneden kanda enfeksiyon çıktı değer sınırı 5 olması gerekirken 89 çıkmıştı. Bugün hastaneden çıktık ama hala kanda enfeksiyon var. Evde antibiyotik tedavisine devam. Şu sıra salgın varmış aman dikkat edin kızlar. Okulun son günleri öğrencilerim ateşlenip hastalanmaya başlamıştı hepimiz geçirmiş olduk. Bu ay da böyle geçmiş olur sanırım. Allah hayırlısını versin. O ne zaman uygun görürse o zaman olsun inşallah. Sizler napıyorsunuz @Papatyamaviss @TASUU @deeppinks Safransari Safransari @imagination forever A Afratafrac @savascii @melegim can @cnlrm @simurgggg @Tikabasa @destinesiaa melisaa93 melisaa93 @bebekheyecani ve diğer kızlar ❤️
Çok geçmiş olsun canim.
Kaç gündür girmiyorum kk ya.
Bugün girdum yazini

Merhaba kızlar çok zor günler geçirdim 10.4 ten sonra hcg düşmeye başladı 7.6, 4.7 ayın 28 inde de adet oldum 😭😭😭😭 o kadar umutlanmıştım ki kart testte çıkmasını beklerken eşime sürpriz yapmak için her şey mahvoldu 😭😭😭😭 buraya bile giremedim o kadar üzüldüm neden yükseldi hala şaşkınım progesteron umda artınca kesinlikle hamileyim sandım ama değilmişim 🥺🥺🥺 bundan sonra adetim gecikmeden asla hcg ya da kart test bakmicam çok üzücü oluyo 😭😭😭
Canım çok üzüldüm, aslında beklesek biraz dişimizi sıkıp belki bu kimyasal denen şeyle hiç karşılaşmayacağız bile. Belki farkında olmadan kaç kez yaşadık. Her şeyin hayırlısı. Biraz kafanı dinle, toparlan. Yeni ay yeni umut 🙏💕

Sat ve Bat ın için ne yazayım kuzum.

Selamlar kızlar
Deprem olduğu günden beri eşimle ayrinsehirlerde yaşıyorduk, bu süreçte ara ara birlikte olduk oda kısmet olmadı.
Eşim bugünden itibaren yanımda şükür.
Daha programlı ilerleyeceğiz artık.
Bu ay daha yumurtlamamam olmadı.
Bat 20 temmuz görünüyor.

X