2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Selam kızlar dün saat 5 gibi test yaptım bi 15 dk bekledim sonra yattım uyudum. Ben en son baktığımda silik bişey görüyordum ama hani artık net bişey göremeyince hiç heveslenmiyorum. Neyse gece 2 de kalktığımda test böyleydi. Fotoğraftan daha belirgin aslında ama kamerada anca böyle çıktı. Sizce kuruma çizgisi mi yine ya
20230701_023629.jpg

Selam kızlar dün saat 5 gibi test yaptım bi 15 dk bekledim sonra yattım uyudum. Ben en son baktığımda silik bişey görüyordum ama hani artık net bişey göremeyince hiç heveslenmiyorum. Neyse gece 2 de kalktığımda test böyleydi. Fotoğraftan daha belirgin aslında ama kamerada anca böyle çıktı. Sizce kuruma çizgisi mi yine ya Eki Görüntüle 3266869
Canım bu test çok belli kuruma çizgisi yapıyor başka testin varsa yap 15 dak çıkarsa vardır

Kızlar merhaba, batım 2 temmuz dün testim aşırı silik çıktı size de danışmak istedim sizce bata bu kadar az kala bu kadar silik normal mi

Eklentiler

• Screenshot_20230701-130501_Photo Editor.jpg
    Screenshot_20230701-130501_Photo Editor.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 86
Benim 300 deyken başladı kanamam şu an bitti 9 gün sürdü, en son 38 di betam pazartesi günü. Sıfırlanmıştır diye düşünüyorum artık
Benim bugün 60a falan inmiştir canım henüz gelmedi kanama

Kızlar hormon testleri yaptırmıştım bir bakar mısınız anlayan var mıdır?
İlk çocuğuma gebe kaldığımda benim de prolaktin 40 gibi bir şey çıkmıştı dostinex diye bir kaç vermişti yarım yarım içmiştim o ay hamile kalmıştım ama onunla beraber Progestan da vermişti bana.prolaktin değerinden korkma hemen düşer canım

Kızlar adetime 5 gün falan var fakat adete dair bir kasık ağrısı sızı bile yok hamilelik belirtisi herkes illaki yaşıyor mu adet olcakmışım gibi ağrı falanda yok biraz zaman geçsin bakalım olacak mı sizde nasıl oldu canlar

İlk çocuğuma gebe kaldığımda benim de prolaktin 40 gibi bir şey çıkmıştı dostinex diye bir kaç vermişti yarım yarım içmiştim o ay hamile kalmıştım ama onunla beraber Progestan da vermişti bana.prolaktin değerinden korkma hemen düşer canım
Benim kimyasal gebelik sonrası çıkıyo hep fundam ya😕 geçenkinde de öyle olmuştu. Kafam çok karışık korunsam mı korunmasam mı? Bir de tiroid ilacı içiyorum mahvetti beni kafam kalkmıyo yastıktan. 28inde de uçakla gideceğimiz bir tur var acaba dönünce mi düşünsem bebe diyorum. Uçak otobüs vs kısa mesafe hep 2-3 saatlik ama yorulur muyum eğer hamile kalırsam?

Korunma gerek yok dedi 3 gün sonra girdik ilşkiye işte . Ben 13 Nisan'da hsg cekildim sonrasında 2 kez adet oldum 22 Haziran'da hamile oldugumu öğrendim
Ayyy ne kadar güzel ya bende pazartesi günü hsg çektirmek için hastaneye gideceğim inşallah bende tez vakitte hamiş olduğunu öğrenirim peki hsg anestezi ile cekildiniz ağrı acı oldu mu bilgi verir misiniz birazda korkuyorum hsg konusunda

Kac var bata canim? Belirtin var mi? Nedir durumlar😊
Bu ay takip yapmadım canım zaten hep hastalıkla hastaneyle uğraştık inan hiç bilmiyorum bat ne zaman olur. Normalde bugün 27. Gün. 30-32 günde oluyorum genelde. Ama bu ay hiç bilmiyorum ateşli hastalık da geçirdim ya. Antibiyotik de kullandım. Bu ay gecikir mi erken mi olur bilmiyorum. Zaten belirti namına da bir şey yok yine

Benim kimyasal gebelik sonrası çıkıyo hep fundam ya😕 geçenkinde de öyle olmuştu. Kafam çok karışık korunsam mı korunmasam mı? Bir de tiroid ilacı içiyorum mahvetti beni kafam kalkmıyo yastıktan. 28inde de uçakla gideceğimiz bir tur var acaba dönünce mi düşünsem bebe diyorum. Uçak otobüs vs kısa mesafe hep 2-3 saatlik ama yorulur muyum eğer hamile kalırsam?
Kuzum tiroid ilacı içerken korunman gerekiyor mu doktor bir şey dedi mi? Eğer korunmanda sakınca yoksa akışına bırak korunma tatilini de yap kafan dağılırken korunmazsan bir bakarsın oluverir 😁 birkaç güne biz de tatile çıkacağız inşallah hepimize iyi gelecek 🤲🏻

X