2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Regle 6 gün var. Bugün bazı planlardan dolayı yaptım testi ilişki üzerinden 10 gün geçti. Sizce var mı

Eklentiler

• IMG_1791.jpeg
    IMG_1791.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_1786.jpeg
    IMG_1786.jpeg
    309,5 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar bu arada bende hiç test yapma alışkanlığı yok ya 😂 geçen ay çok belirtim vardı vücudum resmen oyun oynadı bana sadece ozaman 3 gün kala 1 tane test yaptım. Alışkanlık oluyor sürekli yapınca herhalde 😬
Sizce var mı ? Regle 6 gün var ilişki üzerinden 10 gün geçti

Eklentiler

• IMG_1791.jpeg
    IMG_1791.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_1786.jpeg
    IMG_1786.jpeg
    309,5 KB · Görüntüleme: 72
Yumurtlamanın 10. günü bugün ve sabah test yaptım negatifle güne başladım😂 pazartesi adetin 1. Günü bakalım bir de o gün denerim. Geç yumurtlama olduğu için beklemeye razı bu gönül yeniden 🤦🏻‍♀️

Yumurtlamanın 10. günü bugün ve sabah test yaptım negatifle güne başladım😂 pazartesi adetin 1. Günü bakalım bir de o gün denerim. Geç yumurtlama olduğu için beklemeye razı bu gönül yeniden 🤦🏻‍♀️
Umut hic bitmiyor degil mi🤣🤣 benim de sabah negatifti. Yumurtlamanin da ya 7 ya 8 ya da 9.gunu bilmiyorum. Erken diyenler de olabilit tabi ama sıfır belirti oldugundan dolayi pek de ihtimal vermiyorum

Umut hic bitmiyor degil mi🤣🤣 benim de sabah negatifti. Yumurtlamanin da ya 7 ya 8 ya da 9.gunu bilmiyorum. Erken diyenler de olabilit tabi ama sıfır belirti oldugundan dolayi pek de ihtimal vermiyorum
Sabır öyle zor bir şey ki Allah belamı versin bu ay bu ay diye diye kafayı yedik iyice😂 inanıyorum ben bize inancım sonsuz❤️

Benim 300 deyken başladı kanamam şu an bitti 9 gün sürdü, en son 38 di betam pazartesi günü. Sıfırlanmıştır diye düşünüyorum artık
Aa herkeste farklı demek.bir haftadır koyu kahverengi akıntı hep geliyordu anladım bişeyler var.acaba o mu adet sayıldı

X