2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Duygularıma tercüman olmuşsun işte bunu bir yapabilsek
Yaparız ya ama burda birbirimize çok gaz veriyoruz
çokça amin hepimize inş. heralde görürsem düşer bayılırım o derece şok olurum tek cizgiye alıştım çift cizgide ne yaparım bilmiyorum
Amiin 4 yılın sonunda sanırım bende bi bayılırım ikinci üçüncü testi yaparım Kesin testler bozuktur diye
selamcanımlar
bende cok aktıf ddegılım gruba ama arada takıp ediyorum
bat11 agustos . yumurtalama gunumu takıp edıyorum bakalım ınsallah olur bu sefer yumusumuz
Aleyküm selam canım. Takviye falan kullanıyor musun?
Ayyy bat mı beklicez pazar günü 4 gün kalmıyor mu
Kız durmuyor zaten o yapacak pazar günü
Ben de aynı misafir trafiği içindeyim bebeğim yinede bir gözüm burada bıraktığın gibiyim yumoşu çatlattım gün sayıyorum
Ya çok seviyorum misafir ama çok aşırı sıcakta insanı çok zorluyor ya Hadi hayırlısı ile döllenip tutunsun inşallah bende hala regl olamadım

Canim geç gördüm mesajını.
Ne yaptın ne karar verdin ?

Hadi hayırlısı

Gelinlik harika balık model değil mi ?

Bende de makyaj Hic durmaz. Cildim yağlı ondan mı bilmem.
Sürdüğüm tek şey güneş kremi

O zaman normal kabul ediyoruz bu semptomları
Benim de bi şeffaf bir açık sarıya çalan akıntım oluyor ama su gibi değil
Şuan bildiğin doğum sancısı çektim bi 10 dakika rahim kasılması filan yaşadım geçen ay kimyasal gebelik geçirdim o zaman da böyle olmuştu bi çok ağrılar hemen hemen aynı hayırlısı olsun inşallah sabah test yapcam bakalım

Aşkım takviye olaraktan folik asit magnezyum kullanıyorum multivitaminin vardı bitti OMEGA 3 ile beraber bitmişti

İlacın yeni bitti dimi canım İnşAllah yakında regl olacaksın Misafiri bende severimde sıcakta zorladı gerçekten birde yumurtlama haftası değerlendirmem gerekiyor yorgunlukla zor oluyor üstüne birde hastalanıyorum galiba boğazım yanıyor halsizlik başladı. Hayırlısı olsun İnşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…