2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kizlar ustteki sabah alttaki simdi. Ikisi de mi pik yoksa silinme baslamis mi sizce?

Eklentiler

• 16899580605502496959085029744978.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 42
Maydanozu bile yiyip içebilirsiniz diyorlar . Yeterki ölçüyü kaçırmayalım. Ben de hala bir kupa içiyorum gün aşırı.
Haklısın her şey ölçüsünde güzel. Ben bir de bir ara çok ağrı yapmıyordum sporu. Ağrılık antrenmanı cardio hepsi dahil haftada 4-5 gün. Ama o çok yoğun dedi doktor gebe kalma sürecinde azaltmalısın dedi. O da yumurta kalitesini etkiliyormuş galiba. Ben de o yüzden bırakmadım sporu ama azalttım şimdilik

Yumurtlamanın 6 günü hislerimin tercümanısın canım bende aynı durumdayım seninle ekstra bel ağrım var ve akıntım çoğaldı bir anda şıııır diye su gibi akıyor
O zaman normal kabul ediyoruz bu semptomları
Benim de bi şeffaf bir açık sarıya çalan akıntım oluyor ama su gibi değil

Dua edin yatın kalkın benimkini duysanız ohoooo. Kapalı ortamda yaptım ağustos sıcağı Hatay sıcağı nemi bilirsiniz. Yapış yapış klima fayda etmez oralarda. Ağustosun ortasında düğünümün ortasında bir saat elektrik gitti her yer karardı jeneratör de yandı. Millet gitmeye dağılmaya başladı. Pastamı ağlayarak kestim ama kuzenler sağ olsun toparladı ortamı davulcu falan geldi çaldık oynadık dönderdik düğünü sonra elektrik geldi bir de öyle devam ettik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…