2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Dua edin yatın kalkın benimkini duysanız ohoooo. Kapalı ortamda yaptım ağustos sıcağı Hatay sıcağı nemi bilirsiniz. Yapış yapış klima fayda etmez oralarda. Ağustosun ortasında düğünümün ortasında bir saat elektrik gitti her yer karardı jeneratör de yandı. Millet gitmeye dağılmaya başladı. Pastamı ağlayarak kestim ama kuzenler sağ olsun toparladı ortamı davulcu falan geldi çaldık oynadık dönderdik düğünü sonra elektrik geldi bir de öyle devam ettik😁
Ay kıyamam o sıcakta. Yazın açık hava en iyisi sanırım. Ama şu an izmir de rüzgar esse fön makinesi çalışıyor gibi. Fark etmiyor. Olsun nazarınız olsun o da bebeğim💕

Merhaba kızlar, bat'a 5 gün kala kaset test yaptım ben görüyorum ama siz de bakar mısınız?

Eklentiler

• IMG-20230721-WA0056.jpg
    IMG-20230721-WA0056.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 79
Dua edin yatın kalkın benimkini duysanız ohoooo. Kapalı ortamda yaptım ağustos sıcağı Hatay sıcağı nemi bilirsiniz. Yapış yapış klima fayda etmez oralarda. Ağustosun ortasında düğünümün ortasında bir saat elektrik gitti her yer karardı jeneratör de yandı. Millet gitmeye dağılmaya başladı. Pastamı ağlayarak kestim ama kuzenler sağ olsun toparladı ortamı davulcu falan geldi çaldık oynadık dönderdik düğünü sonra elektrik geldi bir de öyle devam ettik😁
Hiç unutulmayacak bir gün olmuş vallahi 😍 aman misafirler eğlenmiş mi benim umrumda değildi ben kendi eğlenceme baktım sizde eğlendiyseniz güzel bir düğün olmuş 😍

Haklısın her şey ölçüsünde güzel. Ben bir de bir ara çok ağrı yapmıyordum sporu. Ağrılık antrenmanı cardio hepsi dahil haftada 4-5 gün. Ama o çok yoğun dedi doktor gebe kalma sürecinde azaltmalısın dedi. O da yumurta kalitesini etkiliyormuş galiba. Ben de o yüzden bırakmadım sporu ama azalttım şimdilik
Ben de geçen seneye kadar ara ara koşuyordum. Şimdi onu bile bıraktım. Yürüyorum sadece. Herşey bebişler için 🙏

Merhaba kizlar bugun tahlil verdi esim morfoloji malesef %2 cikti ne yapmam lazim hicbir takviye falan hicbirseyde verilmedi 🤦🏼‍♀️
Ürolojiye sorabilirsiniz kuzum ama forumlardan okuduğum kadarıyla ımpryl'ı morfoloji için içebiliyor erkekler ama tabi en doğrusunu doktor söyler.

X