2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Adetim gelir bugün ağrım var çünkü olduğunu düşünmüyorum , tebrik ederim sizi Allah kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻😍
Benimde cok agrım vardı adet belirtileriyle aynıydı sadece akıntım farklıydı . Hatırlıyorum sende hsg cekilmiştim her halde hsg den sonra 3. ayda hamile kaldım .

Günaydın ☀️ benim normalde bata 1 gün kala alt bacaklarım ağrırdı ve ben ertesi gün olurdum, belirtilerim erken başlamazdı. Ama 2-3 gündür hafif kasık bacak ağrısı var. Bir de karnımda garip bir sıkışma hali yine regl olacak gibi 😕 bu ay ilk defa inofolic kullandım erken regl ihtimalim mi var acaba. Gerçi yumurtlama zamanında oldu ama bilemedim 🤷🏻‍♀️
Ayy hadi inşallah bebiştir.

Yok kuzum beni bu ay doktorum dinlenmeye aldı adetimi düzene koymak için ilaç verdi o bitince adet olacam. Ama süpriz okursa bilemem adet olmazsam bayramdan sonra yaparım test canım
Tamam canım, regl olduktan sonra güncel Sat ve Bat söylersin düzenleriz. 💕

Çatlatma iğnemin 16.günü negatif 🥲

Eklentiler

• IMG20230627155858.jpg
    IMG20230627155858.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 38
Çatlatma iğnemin 16.günü negatif 🥲
Hiçççç üzülmek yok. Bir şekilde alacaksın bebiş haberini, hissediyorum. Hemen modunu yükselt ve spor yap, gez toz, şu önümüzdeki günlerin olabildiğince tadını çıkart. Değerlendirme zamanı geldiğin de eminim bebişin de sana gelecek. :KK200:

Merhabalar bu aydan pek umudum yok ama yinede benide eklermisin Sat:26 haziran bat:23 temmuz
Ay daha yeni regl olmuşsun bebişim nasıl umudun yok 😂

Umut herrrr zaman vardır. Öncelikle tüm olumsuz, negatif düşünceleri dışarıda bırakıyoruz ve topiğe öyle giriş yapıyoruz 🥰 bu topikte gebe kalmayan olmayacak 🙏💕

Hiçççç üzülmek yok. Bir şekilde alacaksın bebiş haberini, hissediyorum. Hemen modunu yükselt ve spor yap, gez toz, şu önümüzdeki günlerin olabildiğince tadını çıkart. Değerlendirme zamanı geldiğin de eminim bebişin de sana gelecek. :KK200:
Allah ne zaman isterse o Zaman olucak hayırlısı olsun ben elimden gelenin fazlasını yaptım ♥️🥰

X