2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hayırlı olsun bebişim. Buranın eskilerinden biri olarak dedim hadi ben açayım. Temmuz ya da Ağustos benim de olacak nasipse artık denemeler. İki başlığı birleştirdim. Hatta 2 aylık başlıklar daha kullanışlı geldi. Umarım hiç biriniz gelmezsiniz. :KK200:
En kötü herkes Haziran ayında gebe kalsın da bu topikte bir ben kalayım :KK70:
Benide ekler misiniz iki yıldır istiyoruz oluşmuyor bat 28 Haziran

@gunes050 @reyhani500 Boldi Boldi selam hanımlar özellikle sizi yazdım çünkü hepimizin beklediği regl tarihi aynı gün :) geçen hafta benim takvimde yumurtlama haftası gösteriyordu zaten akıntıdan da belli oluyor çok. Sadece 3 kez deneyenildik eşim ankaraya gitti ve yumurtlama haftası bitti benim :) akıntı da direk kesildi. şimdi beklemedeyim belirti arıyorum hep keşke kaşığım ağrısa keşke midem bulansa keşke akıntı gelse falan diye :) içimden söyleyip duruyorum

Sizler n’aptınız burdan haber verelim birbirimize belirtisi başlayan olursa :)
😂😂Şimdiden dinlemeyin kendinizi, sağlıkla tutunup sürpriz yapsın inşallah 🤗bizde 2 kere değerlendirebildik o yüzden çok umutlu değilim bu ay, ikimizde turizmciyiz ben vardiyaliyim bı de malum bayram geliyo yüzünü görünce seviniyorum o kadar görüşemiyoruz bu ay maalesef😅

Çatlamanın 13.günü en üstteki test 14.günü alttaki testim ikisi de farklı marka en altta çok silik görüyorum ama bugün regli ağrılarım var bu testler neden benden sürekli çizgi çıkartıyor aklım almıyor artık🥹
Bende bu testi kullandım bu ay senin üstteki testin gibiydi koyuluğu kan verdim 53 cıktı

Bende yarın test yapıcam bakalım artması gerektiği gibi artıyo mu hcg, ya Bi de erken öğrenmek de çok stresliymiş ben çok telaş yaptım bu sefer Allah korusun korkmaya da başladım 🥺🥺🥺
Erken öğrenmek gerçekten stresli olabilir. Ben yarın kaset test yapıcam zaten bayram olduğu için anca bayram dönüşü kan veririm, tabi çift çizgi görürsem :)

Güzel kızlarım sizin Bat 3 Temmuz daha 6 gün var ama var mı bişiler 😍 belirtiler, test yapan vs.

sev9 sev9 zuzu3838 zuzu3838 gunaygul gunaygul bliiss bliiss melegim can melegim can difembahyaa difembahyaa
Günaydın ☀️ benim normalde bata 1 gün kala alt bacaklarım ağrırdı ve ben ertesi gün olurdum, belirtilerim erken başlamazdı. Ama 2-3 gündür hafif kasık bacak ağrısı var. Bir de karnımda garip bir sıkışma hali yine regl olacak gibi 😕 bu ay ilk defa inofolic kullandım erken regl ihtimalim mi var acaba. Gerçi yumurtlama zamanında oldu ama bilemedim 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_5389.jpeg
    IMG_5389.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 34
😂😂Şimdiden dinlemeyin kendinizi, sağlıkla tutunup sürpriz yapsın inşallah 🤗bizde 2 kere değerlendirebildik o yüzden çok umutlu değilim bu ay, ikimizde turizmciyiz ben vardiyaliyim bı de malum bayram geliyo yüzünü görünce seviniyorum o kadar görüşemiyoruz bu ay maalesef😅
Doğru diyorsun hahah basen hayat şartları da çok etkili oluyor :)

Selam kızlarım ben geldim. Öğlen köye gidiyoruz telaştan giremedim. Güzel gebelik haberleri alacağımız ay olsun inşallah. B Buffalosos canım senin yumurtlama dönemi için bi videon vardı onu atarmısın onu yapıp rahatlamak istiyorum bu ay🙏🏻
Evrim balıkçı hamile kalma meditasyonu YouTube da yaz çıkıyor canım onu yap ❤️

X