2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Güzel kızlarım sizin Bat 3 Temmuz daha 6 gün var ama var mı bişiler 😍 belirtiler, test yapan vs.

@sev9 @zuzu3838 gunaygul gunaygul @bliiss melegim can melegim can @difembahyaa
Sağ kasığımda batma var. Kabızlığım başladı çok garip şekikde normalde adete yakın ishal olurdum ama ishal olmadım.. üşümem başladı bu yaz sıcağında utanmasam uzun kollu giyeceğim. Bu akşam tatile gidiyorum. Üç kişi döneriz inşaAllah.. dualarınızı eksik etmeyin canım bal ailem. 🙏❤️ Herkesten hayırlı haberler gelir inşaAllah. Şimdiden iyi bayramlar 🤲🏻🦋

Merhaba kızlar , bugün ovülasyon testi yaptım iki farklı markayla ve sonuçları ekliyorum, farklı çıktılar 🙄

Eklentiler

• 9030974E-B98D-4039-A252-3DEDA12E6E25.jpeg
    9030974E-B98D-4039-A252-3DEDA12E6E25.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba kızlar , bugün ovülasyon testi yaptım iki farklı markayla ve sonuçları ekliyorum, farklı çıktılar 🙄
Ikisinde de henuz pik olmamis canım. Innovita biraz daha renkleri baskın. Pik oldugunda dolu dolu oluyor anliyorsun hemen. Ama digeri de belli ediyor yine. Bence birbirleriyle uyumsuz cikmamislar. Test yapmaya devam et. Az kalmis sanki pike

Bunu yeni yaptım kızlar sanki gölge görüyorum ama bilmiyorum ya olsa sabah erken gebelik testinde çıkmazmıydı. Bat a 5 gün var

Eklentiler

• IMG_5422.jpeg
    IMG_5422.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 63
Çok yoruldum artık ya stres yapıyorum sürekli 13 ay oldu artık 😥
Ama bozma moralini valla bak bende 1 senedir uğraştım ve artık tamam olmıcak dedim olursa olur olmazsa olmaz dedim o ay hiç birşey kullanmadım ve kimyasal da olsa bir gebelik geçirdim umudunu hiç yitirme ama bak Allahım kimyasalda olsa bana o mutluluğu bır kez yaşattı sende yaşıcaksın ben inanıyorum ❤️❤️🙏🙏

Çok yoruldum artık ya stres yapıyorum sürekli 13 ay oldu artık 😥
Stres en büyük düşmanımız canım hiç düşünmesek eminim olacak ama elde degil. Bende düşügü saymazsak 14 aydır burdayım seni anlayabiliyorum canım olacak buna inan 🥰🥰

Stres en büyük düşmanımız canım hiç düşünmesek eminim olacak ama elde degil. Bende düşügü saymazsak 14 aydır burdayım seni anlayabiliyorum canım olacak buna inan 🥰🥰
Evet stres yapmamak elimde değil ama temmuz ayında rahim filmi çektiricem ovülasyon falan yapmayacağım salmayı deneyeceğim bakalım. Allah hepimize hayırlı sağlık evlatlar nasip etsin en kısa zamanda inşallah

X