2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ama bozma moralini valla bak bende 1 senedir uğraştım ve artık tamam olmıcak dedim olursa olur olmazsa olmaz dedim o ay hiç birşey kullanmadım ve kimyasal da olsa bir gebelik geçirdim umudunu hiç yitirme ama bak Allahım kimyasalda olsa bana o mutluluğu bır kez yaşattı sende yaşıcaksın ben inanıyorum ❤️❤️🙏🙏
İnşallah canım bende önümüzdeki ay rahim filmi çektirip salıcam ovülasyon falan yapmayacağım hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız olsun inşallah 🙏🏻❤️

Kızlar kimyasaldan sonra yakın bir zamanda bir daha mı adet olunuyor? Doktorum öyle dedi de ben normal adet gibi üstünden 4 hafta geçer diye düşünmüştüm

Ikisinde de henuz pik olmamis canım. Innovita biraz daha renkleri baskın. Pik oldugunda dolu dolu oluyor anliyorsun hemen. Ama digeri de belli ediyor yine. Bence birbirleriyle uyumsuz cikmamislar. Test yapmaya devam et. Az kalmis sanki pike
Teşekkür ederim canım doğru diyorsun innovita daha canlı 😊

Bunu yeni yaptım kızlar sanki gölge görüyorum ama bilmiyorum ya olsa sabah erken gebelik testinde çıkmazmıydı. Bat a 5 gün var
Erken gebelik testinin markasi neydi canım? Daha bata epey varmış cok yeni olusuyor olabilir bence. Sabahtab aksama bile degismistir belki. Yarin ya da sonraki sabah tekrarla. Varsa net bir şekilde cikar. Insallah vardır 🙏

Bence yumurtlama gibi değerlendir ama test yapmaya devam et. Bir de bi daha alırsan innovita al bence daha net gösteriyor.
Böyle kaset testlerden birine birinin yumurtlama olduğunu söylediğini görmüştüm emin şekilde. T çizgisiyle eşit bile değildi. Belki de gerçekten test hassasiyeti farkındandır.
Elimdeki testlerle gebelik elde edemezsen dediğin markadan alayım deneyeyim teşekkür ederim

Erken gebelik testinin markasi neydi canım? Daha bata epey varmış cok yeni olusuyor olabilir bence. Sabahtab aksama bile degismistir belki. Yarin ya da sonraki sabah tekrarla. Varsa net bir şekilde cikar. Insallah vardır 🙏
Erken gebelik prodoctor du canım pek güvenilir değil 😏. İnşallah sabah tekrarlayacağım

Merhaba kızlar , bugün ovülasyon testi yaptım iki farklı markayla ve sonuçları ekliyorum, farklı çıktılar 🙄
Aslında farklı değil. İnnovita aşırı hassas olduğu için pik olduğunda da aşırı koyu gösteriyor. Diğer arkadaşlardan hep öyle gördüm. Diğer ovulasyon testlerinde ise genelde renkler aynı oluyor ya da bir tık daha koyu.

Çok yoruldum artık ya stres yapıyorum sürekli 13 ay oldu artık 😥
Olacakkkk, merak etme. Zamanı durduramıyoruz, bir şekilde biz ne yaparsak yapalım aylar, yıllar akıp geçiyor. Sen elinden geleni yapıyorsun, önemli olan bu. Artık gerisi Allah2ın takdiri. Yüzün gülecek inşallah bebişim. 💕💕💕

Kuzum belli olmaz bu işler, hamileyim diyen çoğu arkadaş regl olacakmış gibi belirtilerim var diyor. Bir bakıyorlar hamileler. Hadi inşallah hamilesindir de buraya ismini yazdırmaya gerek kalmaz. Haberini bekliyorum o halde senin de :KK200::dua: Gebelik yok ise tekrar hatırlatırsın güncel Sat Bat tarihlerinle eklerim .
Bende listeye eklenmek istiyorumm😇 8 haziran bat , 6 temmuzda da adet bekliyorum ama inşallah bebiş haberi olur

İyi bayramlar kızlar, benim adet günüme 4 gün kaldı ama inanılmaz bir kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum, üşüttüm mü acaba diyorum ama bilemiyorum gerçekten, ilk defa bu kadar çok ağrım var, erkenden test yapmayacağım. Bat günümü bekleyeceğim ama inşallah gönlüme göre olur 😍

Kızlar yumurtam çatlamış mı sizce ? Son dört gündür ovülasyon testi yapıyorum ve çift çizgiyi net görüyorum yardııım 😅
IMG_9766.jpeg

X