2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben standart muayene oldum görünen bı problem yoktu hiç bişey vermedi doktor ancak ayrıntılı olmadım daha üç ay denedik gitsem mi ki tekrar doktora
Daha çok yeniymiş. Doktorun ihtiyacın olsaydı zaten verirdi. Durduk yere hormon almana ilaç kullanmana gerek yok bence. Burada ilaç kullanan herkesin belli sıkıntıları olduğu için kullanıyorlar. Ben ilaç içmeden regl olamıyorum mesela. Kiminin yumurta kalitesinde düşüklük var, kiminin yumurtası büyüyor ama çatlamıyor. Kiminin düşük tehlikesi olabiliyor vb.

Doktor önerisiyle değil canim kendim kullanmayı düşünüyorum, tutunmayı kolaylaştırması için veriyor doktorlar, bir zararı yok, kullanırsam fitil olarak kullanacağım yan etkisi olmasın diye. Ama progestan kullanmak konusunda da kararsızım akışa mı bıraksam diyorum bir taraftan da.
Bende bu ilaçlara biraz uzağım ama doktora sormayı düşünüyorum bu sonraki gidişimde 🙂

Daha çok yeniymiş. Doktorun ihtiyacın olsaydı zaten verirdi. Durduk yere hormon almana ilaç kullanmana gerek yok bence. Burada ilaç kullanan herkesin belli sıkıntıları olduğu için kullanıyorlar. Ben ilaç içmeden regl olamıyorum mesela. Kiminin yumurta kalitesinde düşüklük var, kiminin yumurtası büyüyor ama çatlamıyor. Kiminin düşük tehlikesi olabiliyor vb.
Benim üç dört aydır adet miktarim azaldı ama doktor bişey olmaz iki gün gelse bile sorun yok dedi aslında o yüzden de tekrar gidip baktırmak istiyorum

Şimdi girebildim kusura bakma, inanılmaz bi göğüs hassasiyeti yaşıyorum ama bu regl habercisi mi gebelik mi bilmiyorum 😐 30 haziran Bat, bayram günü test yapacağım bakalım :)
Bende yarın test yapıcam bakalım artması gerektiği gibi artıyo mu hcg, ya Bi de erken öğrenmek de çok stresliymiş ben çok telaş yaptım bu sefer Allah korusun korkmaya da başladım 🥺🥺🥺

Sen o zaman 1 dolu 1 boş ya da 1 dolu 2 boş şeklinde de ilerleyebilrsin, sperm içeride yaşıyor o süreçte. Böylece ovulasyon yapmasan da kaçırmamız olursun.
Bu perşembe dahil en az pazartesiye kadar evde olmayacağım. Evde olmadığım günler olacak büyük ihtimal yumurtlama yani😃 Ama inşallah senin dr un dediği türden bişey olur😃
Bakalım bu akşam başladık😄 3 gün üstüste, bayram dönüşü gün aşırı.

Kızlar 7-8 sizce yumurtlama mı ?
Eki Görüntüle 3265921
Bence yumurtlama gibi değerlendir ama test yapmaya devam et. Bir de bi daha alırsan innovita al bence daha net gösteriyor.
Böyle kaset testlerden birine birinin yumurtlama olduğunu söylediğini görmüştüm emin şekilde. T çizgisiyle eşit bile değildi. Belki de gerçekten test hassasiyeti farkındandır.

Yaa sen günde iki mi kullanıyorsun bana bir olarak verdi doktor. İki doz kullanmak daha iyidir belki ☺️ Ben yine inofolic ile devam edicem canım gebelik olursa bırakırım olmazsa etkisi devam etsin ilacın diğer aya kaliteli yumoş olsun 🤲🏻 İnşAllah sana da bu ay bebiş getirir 😍
Eskiden 1 olarak da kullanmıştım aslında ama iki olarak da kullanılabiliyor, bu ay olmasını çok istiyorum onun için 2 kullandım 🙈 inşallah senin de bu ay olmuştur ama evet önümüzdeki ay açısından düşününce inofolice devam etmek mantıklı olabilir☺️

X