2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aminnn cümlemizin. Hala zorlanıyom teknoloji ve bilgileri her gün gelişiyor yetişmeye çalışmak zor. Her gün okuma yapmak araştırm ayapmak lazım. Bir şeyi ilk müşterininn ağzından duymamak önemli. Ama keyifli. Tabi benim hedeflerim ayrı. İleride hyalim hiç çalışmamak. Bir gelir kapım olursa Allah izin verirse günlerimi sadece fidan dikmek, çöp toplayıp çevreyi temizlemek, yardıma muhtaç hayvanlara yardım etmek gib şeylere ayırmak istiyorum. Bunu o kadar çok istiyorum ki anlatamam.

Senin çocukların dünyanın en şanslı çocukları olacak belli

Canım bu kadar az kalmışken kasette de çıkması gerekmez mi sence? Yoksa kaset daha ileride mi gösteriyor?
Bunu ben de merak ediyorum ama kaset testle ilgili tek bildiğim adet gecikince net gösterdiği.
Cuma yapıcam ama bilmem nasıl olacak.
Bu skt si geçik kaset pozitif çıkardı beni

Ya o nasıl testmiş öyle durduk yere umutlandırmış seni. Çok sinir oldum şu anda. Markası neydi testin canım

Senin bakış açını yerim. Bardağım dolu tarafından nasıl bakılıra örnek olmuş. Cennette yerin hazır diye düşünüyorum bu hayır dualarıyla öbür dünyaya yatırım

Ya bilmem miii 8 aydır ben de ağlıyorum bu ay daha bi sakinim ilk defa ama olur da regl olursam bu kadar sakin kalır mıyım bilmiyorum tabi
Yanlız değilim demek 4 aydır olmuyor diye ağla ağla perişan oldum , olcaksam regl oluyum artık ay

Ya bilmem miii 8 aydır ben de ağlıyorum bu ay daha bi sakinim ilk defa ama olur da regl olursam bu kadar sakin kalır mıyım bilmiyorum tabi
1 sene benim umrumda olmadı çünkü vitamin değerlerim düşük çıkmıştı onunla uğraşıyordum..ne olduysa 1 seneyi geçince başladı

Bebişim sen bilirsin, bekle bakalım. İnşallah vardır da idrarda çıkmamıştır.

Çok güzel hayallerin varmış canım tanıdıkça daha çok seviyorum iyice kanım ısınıyor. Hayalinden çok daha güzel bir hayatın olur inşAllah

Yanlız değilim demek 4 aydır olmuyor diye ağla ağla perişan oldum , olcaksam regl oluyum artık ay
Asla yalnız değilsin canım benim. Denemeye başladığım ilk ay direkt olucak sanıyodum onda bile ağla ağla ölmüştüm benim çocuğum olmuyo mu diye. Ama işlerin öyle yürümediğini anlıyosun, öğreniyosun, sabrın artıyor

1 sene benim umrumda olmadı çünkü vitamin değerlerim düşük çıkmıştı onunla uğraşıyordum..ne olduysa 1 seneyi geçince başladı
Her şey düzgün olunca asıl kafayı yiyosun zaten bi sorun yok neden olmuyor diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…