2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Afra çekmiyorlar ama kuzum ? Bak geçen 2 ay önce doktora gittim hormon bile bakmadı. 1 yıl deniceksin düzenli adet oluyorsun yumurtlaman ve rezervin iyidir zaten dedi. Ben şimdi bu ay olmazsa diğer ay özele gidip hormonla rahim filmi çektirmeyi talep edeyim mi ?

Et tabi ya parasıyla sonuçta özelde. Kaç kişi yaptı burada. Kimisi de 1 yıldır deniyoruz olmuyo diye gidiyo, arada abartmk lazım.

Bilerek atmadım. Skt geçmiş testi yapmış bi de fotosunu atmış diye gülersiniz diye Mesaj haline bile çoğu ciddiye alıp cevap vermedi zaten
Ya ben cevap vermeyince kesin o konuda hakkında bilgim olmuyo o yüzden vermiyorum. Bence buradakilerin çoğu da öyle olabiliri bebişim.

Zaten sigortamda var şubatta yaptırdım yaptıkları her işlem ücretsiz bana. Gidicem kendim istiyorum diyeceğim. Tabi inşallah buna gerek kalmaz.
Hastane olmasına gerek yok. Hsg çeken laboratuar görüntüleme merkezleri var. Oralarda da çektirebilirsin. Randevu veriyolar saatinde gidiyosun çekiyolar ve hemen sonucunu veriyolar. Bir dahaki doktora gidişinde gösterebilirsin çektirdim bakın diye.

Doktorlar boşuna demiyor 1 sene bekleyin..biz ilişkiye girsek bile bazen ilişki zamanı hala bir birimizi tamamlaya bilmiyoruz..hiç stres yapma ben inanıyorum sen anne olucan sorun yoksa demek zamanı var
Oy ne güzel konuştun amh düşük kuzum bende yumurta rezervim az o yüzden acele etmemiz gerekiyormuş her geçen gün daha da azaldığı için ama sonuçta bir yumurta bir sperm yeterli bebiş için, yumurtam olduğu sürece umut var

Aaa bak bunu bilmiyordum ilk defa duyuyorum, demek iyi bir sebeple yapıyorlarmış. Sabah sabah yükseldim devletimin doktorlarına
İlk zamanlar özellikle istemiyorlar o sebepten dolayı. Haklı oldugunuz taraf var, hevesleri küçümsüyor bazıları. 12 bucuk haftada gittiğimde cinsiyeti belli olur mu acaba dedim hihi yok artık dedi güldü mesela bir tanesi yani ne mana o haftalarda devlette de öğrenen tanıdıklarım var. 17.haftada kontrolde her şeye detaylı baktı iyi oldugundan emin olunca baktım aleti de elinden bırakıyor kontrol bitmeden cinsiyeti de sordum terslemedi ama bizim için önemli olan sağlık konusu cinsiyet aklımıza gelmiyor dedi mesela. Benim için de önemli olan o yani girer girmez cinsiyet sormadım çok normal bunu öğrenmek istemem ama garip tavırları böyle üstten üstten çok komik geliyor.

Çok doğru diyosun kuşum. Bugün yapmam artık belki akşama doğru bi ovu yaparım durum ne diye o kadar. Sol kasığımda batma var bi de akıntım var bakalım hayırlısı olsun vakti gelmişse gelmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…