2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynen öyle, asıl önemli olan denendiği ay pozitifi göremesen bile bu olumlamayı bırakmamak. Eğer bırakmazsan bu ay değilse en kötü bir sonraki ay
Günlerdir silik silik ya ovu, dün disaridaydik geç geldik ilişki olmamıştı, gece yine içimde kalmasın diye test yaptım silik olunca uyudum. Bu sabah bı baktım piiik, evren hızlı dönüş yaptı sanırım hamileyiiiz hepimiz bu ay

Kuzum kaset test diye mi böyle acaba yoksa bata 2-4 gün kala olsaydı eğer kasette de çıkar mıydı?
Aşkım ben bu testlere akıl sır erdiremiyorum artık ya. Ben ilk hamile kalmaya çalıştığım zamanlar böyle silik hayalet çizgi çıkmazdı hiç. Bi kaç kişi hayalet çizgi halindeyken hamileliğini yakaladı sonradan her testte silik çizgi aramaya başlar olduk. Kuruma çizgileri de aynı şekilde. Testler de çok bozdu.
Senin günün daha var inşallah koyulaşacak inanıyorum

Ay ne güzeeeel bırakmasaydın yine devam etseydin sende çocuklarına öğretirsin İnşAllah babanın desteği de çok önemli bak işte sevdiğin mesleği yapmana vesile olmuş
Ayyy yok ya hiç sevmiyordum bırakınca evde hiç yakın durmadımAynen babam iyiki destek oldu ama hemşire oldum ya en çok anneme yardım etdim hep diyor iyiki oldun yoksa biz ne edicektimçok istiyorum kızım doktor olsun ama mecbur edemem

Benim öglen test gelecek kargodan ben ilk testi yapıcam bugün cıkmayacagını bile bile erken gebelik testi ama asıl cumadan ümitliyim o gün varsa cıkabilir bi seyler belki
Yap yap testler bozuk mu iyi mi anlamış olursun. Ben ne zaman test alsam değerlendirme zamanım olmasa bile içinden bir tane denerim mutlaka Yoksa satıcının çekeceği var.

Benimde gelmedi hala gerçekten kafayı yicem. Dediğin gibi genelde sabahtan olurdu off

Ay hadi bakalım inşallah pozitif bir sonuç görürüz heyecanla bekliyoruz
İnşallah canım Hayırlısı olsun ya bütün belirtilerim dün kayboldu zaten öyle olur ben böyle gecikince genelde kan veririm sonuç çıkmadan regl gelir. Doktora da aynısını söyledim Ama çok dua ediyorum inşallah mucize olur.

Ayy ben bayılırım ya keşke yakın olsaydık her gün darlardım seni hadi bana şunu çal diye İnşAllah hayalin nasip olur canım ben de kızım oğlum farketmez hangisi olursa pilot olsun isterim İnşAllah nasip olur hayallerimiz

Pembe çizgi görmeden inanmıyorum zaten hiç bu gölgeler gözümün beynimin oyunu da olabilir çünkü inşallah kopkoyularını görürüz hepimiz

Ay İn şa Allah canım İn şa Allah hayallerimiz gerçek olsun

Canım birşey sorucam geçen hafta pazartesi gittim doktor büymüş yumurtan 2 gün ilişkiye gir dedi ama bende hiç kaşık ağrısı falan olmadı gene de catlamış mıdır
Herkeste ağrılar aynı olmuyor. Kimisi anlamıyor bile. Belki de sen uyurken çatladı ruhun duymadı

Pembe çizgi görmeden inanmıyorum zaten hiç bu gölgeler gözümün beynimin oyunu da olabilir çünkü inşallah kopkoyularını görürüz hepimiz
Amin canım ben bildiğin pembe çıkan testin hevesiyle ilk kan vermeye gittik hiç aklımdan çıkmıyor eşim sonucu aldı geldi arabaya negatif dedi inanmıyorum adama testte gördüm ya çizgiyi nasıl yıkıldım sonucu gördüm ama ilk olduğu için değerlerin kaç olması gerektiğini de bilmiyordum araştırınca anladım hiç unutamıyorum o günü. Rabbim tez zamanda nasip etsin yavrularımızı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…