2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Devlet değil de ücretini özeyip özelde de Hsg yani tüp filmi çektirebilirsin. Çoğu kişi öyle yapıyor. Hatta bir doktor bunu savunuyor, ilk iş bir kadında Hsg çekilmeli mutlaka diyor. Tıkanıklık varsa ultrasonda gözükmeyen bir şey çünkü anlamaz doktor. 1 yıl boşa geçebilir. Hsg den sonra hamile kalan çok kişi var. Tüpleri iyice temizliyo herhalde.

Dünden beri kontrol etmekten heba oldum tabi bide regl oldum diye korkusu var. Sabah öyle bi mide bulantısı ile uyandım ki tamam artık dedim gittim yine test yine negatif ama adet yokk oldum olucam ama galiba ağrılarım arttı

Biz bekledikçe umutlandıkça vücudumuz bize oyun oynuyor resmen.

Yazıp yine kontrol ettim Geldi benim regl oturup yine ağlarım bütün gün

Her şey düzgün olunca asıl kafayı yiyosun zaten bi sorun yok neden olmuyor diye..
Doktorlar boşuna demiyor 1 sene bekleyin..biz ilişkiye girsek bile bazen ilişki zamanı hala bir birimizi tamamlaya bilmiyoruz..hiç stres yapma ben inanıyorum sen anne olucan sorun yoksa demek zamanı var

Yanlız değilim demek 4 aydır olmuyor diye ağla ağla perişan oldum , olcaksam regl oluyum artık ay
Aşkım ben 4 yıldır kendimi harap ettim sen 4 ayda kendini yıpratma inşallah tez vakitte olur kafana takma taktıkça inadına olmuyor

3 testim daha var hepsini bugün yapıp kafayı yemem yok mu
Bak sen en kritik dediğimiz günlerden birini yaşıyorsun. En güzeli kalk bilgisayar başından ve kafanı dağıtacak bir şeyler yap tüm gün. Bu gün bir geçsin bekle. Zaten varsa yarın sabah ilk idrarla artık görmeye başlarız diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…