2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnofolic ben de regl biriminde kullanıyorum doğrusu o değil mi ? Yumurtladiktan sonra bıraktım ben devam etmedim.

Allah Allah çok ilginç reçetesiz antibiyotikte biraz şov olmuş yarın soracağım inşallah
Ay etiket yapamadım sana yazıcaktım yanıtla diyip yazayım bari kuzum döngümüz aynı tarifler sat ve bat umarım güzel haberler alırız takip edelim birbirimizi belirti olursa haberdar et beni de

Yok kuzum ben hep evde yaparım abur cubur çok vermem kızartma bile yapmıyorum neden böyle oldu anlamadım bi zararı olur mu ne gibi hastalıklar çıkar kontrol altına alınmazsa korktum açıkçası
Kız bişi olmaz doktor da uyarır zaten şu gıdaları verme gibi, yumurtadır vs dir.

Ay hadi inşallah canım sağlıkla hep beraber

Ben döngü boyunca kullanıyorum canım sadece regl olunca 4 5 gün içmedim sonra tekrar başladım.o ay işe yaramasa bile diğer aya kaliteli yumoşlar büyüsün

Ya birşey di em 2 gündür bende aynı üdrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum gibime gelmişti ama inşallah gebeliktendir

Ay etiket yapamadım sana yazıcaktım yanıtla diyip yazayım bari kuzum döngümüz aynı tarifler sat ve bat umarım güzel haberler alırız takip edelim birbirimizi belirti olursa haberdar et beni de
Aa öylemi tamam takip edelim tabi çalışmalar yeni başladı malum daha vakit var bakalım neler görücez
Kalbim kadar temiz bir test
Ama daha erken değil mi bir şey varsaca çıkmaz

Kızlar birşey sorucam bana progesteron tahlili yaptırdı doktor ama hcg yaptırmamış 1 hafta geçti yumurtlamamın üstünden perşembe kontrole gideceğim gebe olduğum ultrasonda belli olur mu
Ben bu yakınlarda bu sitede okudum. Çatlama olduktan sonra hatırlamadığım bi sebepten dr a gitmiş dr rahminde kalınlaşma var hamilelik olabilir demiş.

Aa öylemi tamam takip edelim tabi çalışmalar yeni başladı malum daha vakit var bakalım neler görücez

Ama daha erken değil mi bir şey varsaca çıkmaz
Evet bizde de durum o geçen ay çok stres yaptım hamileydim ama kimyasal ile sonuçlandı nedense bu ay hiç stresim yok saldım gitti sanki olmaz diye tahmin ediyorum çünkü hemen kimyasalın üzerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…