2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Konu bebek olunca demekki herkesin sapıtmış bir arkadaşı oluyor. Benim de var aynı anda karar verdik hamile kalmaya neler neler yaptılar önce hamile kalmak için. Adamla da eşim arkadaş adam uluorta işte biz hamile kalsın diye sabah iş saatinden 1 saat erken kalkıp yapıyoruz mu demedi yok efendim kanama devam ederken yapın etkili oluyor mu demedi. Yok efendim günde 3 kere yapın mı demedi. Şok olmuştuk. Muratlarına erdiler oldu çocukları bu sefer de ay canıım üzülmeyin olur sizin de moduna girdiler. En son düşük yaptım ne arafı ne sordu konuşmayı kestim vatsap durumuna ne aptalmışım ben başkaları üzülmesin diye mutluluğumu hep gizlemişim artık hep yaşicam falan yazmış. Ne rezil insandı ya evimde yedi içti bide. Neyse. Ama öyle mutsuz ki. Eşiyle aynı yerde çalışıyoduk. Eşinin yürümediği kadın kalmadı. En son kadınlar şikayet etti kovuldu okuldan düşünün. Allah biyerden aldı biyerden verdi diyorum. Bu kadar kötü olunmamalı
Ay bunları görünce hayatıma şükrediyorum. Eşimle işimle ahlakımla. Ağzımın tadı var çok şükür. Bunlar gibi değiliz. Dönsünler de kendilerine baksınlar.

Kızlar konuyla alakasız ama 4 yaşında kuzum işhatsız ve sık ateşi çıkıp hasta oluyor diye doktora götürdüm bir sürü tahlil yaptım hepsi iyi çıkmış ama sadece kolestrol yüksek anlayan arkadaşlar bi bakabilir mi yarına randevu aldım ama çok merak ettim
kolesterol yüksekse yağlı yedirme çok. Aburcubur da çok tükettirmeyin. Doktor zaten söyler. Biraz yeme içmeyle alakalı o çünkü

Psikopata bağladım 🤣🤣 iş yerinde İnternet gitti ohhh bana araştırmada gün doğdu. Biri benim gibi yazmış idrar sistit gibi birsey oldum gebelik belirtisi olabilir mi diye kadınlar kulübüne kıza yok olmaz enfeksyondur o doktora git yazmışlar. Kız dayanamamış kan vermiş 3 haftalık gebe çıkmış 🤣🤣🤣💜🧿
Canımmm benim bir arkadaşım öyle oldu. Kız yazık idrar yolu enfeksiyonu çok olurdu. Hamile kaldığı ayda sistit oldum diye doktora gitmiş hamile çıktı. Umarım senin de öyledir. Hatta ben de geçen aylarda sistit olmuştum. Bana hamilesin demişti de tabi beni tutturamadı.

Merhaba, bat 8 temmuzdu adet olmadım. Ovulasyon testi ile yumurtlamamı takip ediyordum 4 temmuzda yani döngümün 25.gününde çatlama gördüm. Bi gebelik oluştuysa ne zaman test yapmam gerekir sizce?
18-19 temmuzda netleşir büyük ihtimalle canım.

Kullanmaya başladığım ay benim yumurtlamamı erkene çekmedi. Keşke çekseydi 17-18. Gün yumurtluyorum çok uzun sürüyor beklemek. Kanamanın eskisi kadar yoğun olmaması iyi bir şeymiş doktorum öyle söylemişti ☺️ Demek ki faydası olmuş ikimizede ☺️Belki ikinci ay yumurtlamayı erkene çeker ☺️
Umarim🙏🙏 Ben gecen ay basladim ama dogru zamanda baslayamadim sanirim regl bitmisti. Sonra elime ulasti siparis. Hatta yumurtlama da oldukca gecikti. 18.günde oldu. O da bunun etkisi miydi acaba🤔🤔 erken olsun derken iyice geciktirirmis🤣🤣 Bir de şunu sorayim canim sana hazir denk gelmisken? Dongu boyunca mi kullaniyoruz yoksa yumurtlamaya kadar mi

kolesterol yüksekse yağlı yedirme çok. Aburcubur da çok tükettirmeyin. Doktor zaten söyler. Biraz yeme içmeyle alakalı o çünkü
Yok kuzum ben hep evde yaparım abur cubur çok vermem kızartma bile yapmıyorum neden böyle oldu anlamadım bi zararı olur mu ne gibi hastalıklar çıkar kontrol altına alınmazsa korktum açıkçası

Su şişesi taşı. Bittikçe doldur. Arada da zor kendini içerken fazla fazla iç. Bir süre sonra alışıyorsun
Masamda su şişem var aslında suyun tadını sevmiyorum sanırım zorlayacağım artık çünkü rahatsız ediyor bu sistit durumu.
Hayır kuzucum malesef
Aa reçetesiz aldım dediler benmi yanlış okudum acaba 😬 zaten eczanenin önünden geçtim ve almadım ev alışverişi derdine düşünce. Kadin olmak ne zor böyle ya 😂

Masamda su şişem var aslında suyun tadını sevmiyorum sanırım zorlayacağım artık çünkü rahatsız ediyor bu sistit durumu.

Aa reçetesiz aldım dediler benmi yanlış okudum acaba 😬 zaten eczanenin önünden geçtim ve almadım ev alışverişi derdine düşünce. Kadin olmak ne zor böyle ya 😂
Evet ben de okudum reçetesiz aldım diye ama reçeteli satılıyor. Bi sor bakalım kuşum. Belki verirler. Bizim bi arkadaş antibiyotiği de reçetesiz alıyormuş. Bazı eczaneler el altından veriyordur belki

Umarim🙏🙏 Ben gecen ay basladim ama dogru zamanda baslayamadim sanirim regl bitmisti. Sonra elime ulasti siparis. Hatta yumurtlama da oldukca gecikti. 18.günde oldu. O da bunun etkisi miydi acaba🤔🤔 erken olsun derken iyice geciktirirmis🤣🤣 Bir de şunu sorayim canim sana hazir denk gelmisken? Dongu boyunca mi kullaniyoruz yoksa yumurtlamaya kadar mi
İnofolic ben de regl biriminde kullanıyorum doğrusu o değil mi ? Yumurtladiktan sonra bıraktım ben devam etmedim.
Evet ben de okudum reçetesiz aldım diye ama reçeteli satılıyor. Bi sor bakalım kuşum. Belki verirler. Bizim bi arkadaş antibiyotiği de reçetesiz alıyormuş. Bazı eczaneler el altından veriyordur belki
Allah Allah çok ilginç reçetesiz antibiyotikte biraz şov olmuş 😂 yarın soracağım inşallah

X