2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnofolic ben de regl biriminde kullanıyorum doğrusu o değil mi ? Yumurtladiktan sonra bıraktım ben devam etmedim.

Allah Allah çok ilginç reçetesiz antibiyotikte biraz şov olmuş 😂 yarın soracağım inşallah
Ay etiket yapamadım sana yazıcaktım yanıtla diyip yazayım bari 😅 kuzum döngümüz aynı tarifler sat ve bat umarım güzel haberler alırız takip edelim birbirimizi belirti olursa haberdar et beni de 😂😇

Kalbim kadar temiz bir test 🤣🤣

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 68
Yok kuzum ben hep evde yaparım abur cubur çok vermem kızartma bile yapmıyorum neden böyle oldu anlamadım bi zararı olur mu ne gibi hastalıklar çıkar kontrol altına alınmazsa korktum açıkçası
Kız bişi olmaz 😊 doktor da uyarır zaten şu gıdaları verme gibi, yumurtadır vs dir.

Canımmm benim bir arkadaşım öyle oldu. Kız yazık idrar yolu enfeksiyonu çok olurdu. Hamile kaldığı ayda sistit oldum diye doktora gitmiş hamile çıktı. Umarım senin de öyledir. Hatta ben de geçen aylarda sistit olmuştum. Bana hamilesin demişti de tabi beni tutturamadı.

Ay hadi inşallah canım sağlıkla hep beraber 🙏💜

Umarim🙏🙏 Ben gecen ay basladim ama dogru zamanda baslayamadim sanirim regl bitmisti. Sonra elime ulasti siparis. Hatta yumurtlama da oldukca gecikti. 18.günde oldu. O da bunun etkisi miydi acaba🤔🤔 erken olsun derken iyice geciktirirmis🤣🤣 Bir de şunu sorayim canim sana hazir denk gelmisken? Dongu boyunca mi kullaniyoruz yoksa yumurtlamaya kadar mi
Ben döngü boyunca kullanıyorum canım sadece regl olunca 4 5 gün içmedim sonra tekrar başladım.o ay işe yaramasa bile diğer aya kaliteli yumoşlar büyüsün 😍

Canımmm benim bir arkadaşım öyle oldu. Kız yazık idrar yolu enfeksiyonu çok olurdu. Hamile kaldığı ayda sistit oldum diye doktora gitmiş hamile çıktı. Umarım senin de öyledir. Hatta ben de geçen aylarda sistit olmuştum. Bana hamilesin demişti de tabi beni tutturamadı.
Ya birşey di em 2 gündür bende aynı üdrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum gibime gelmişti ama inşallah gebeliktendir

Ay etiket yapamadım sana yazıcaktım yanıtla diyip yazayım bari 😅 kuzum döngümüz aynı tarifler sat ve bat umarım güzel haberler alırız takip edelim birbirimizi belirti olursa haberdar et beni de 😂😇
Aa öylemi tamam takip edelim tabi 💛 çalışmalar yeni başladı malum daha vakit var bakalım neler görücez 😂
Kalbim kadar temiz bir test 🤣🤣
Ama daha erken değil mi bir şey varsaca çıkmaz 😬

Kızlar birşey sorucam bana progesteron tahlili yaptırdı doktor ama hcg yaptırmamış 1 hafta geçti yumurtlamamın üstünden perşembe kontrole gideceğim gebe olduğum ultrasonda belli olur mu
Ben bu yakınlarda bu sitede okudum. Çatlama olduktan sonra hatırlamadığım bi sebepten dr a gitmiş dr rahminde kalınlaşma var hamilelik olabilir demiş.

Aa öylemi tamam takip edelim tabi 💛 çalışmalar yeni başladı malum daha vakit var bakalım neler görücez 😂

Ama daha erken değil mi bir şey varsaca çıkmaz 😬
Evet bizde de durum o geçen ay çok stres yaptım hamileydim ama kimyasal ile sonuçlandı nedense bu ay hiç stresim yok saldım gitti sanki 😂 olmaz diye tahmin ediyorum çünkü hemen kimyasalın üzerine

X