2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay bunları görünce hayatıma şükrediyorum. Eşimle işimle ahlakımla. Ağzımın tadı var çok şükür. Bunlar gibi değiliz. Dönsünler de kendilerine baksınlar.

kolesterol yüksekse yağlı yedirme çok. Aburcubur da çok tükettirmeyin. Doktor zaten söyler. Biraz yeme içmeyle alakalı o çünkü

Canımmm benim bir arkadaşım öyle oldu. Kız yazık idrar yolu enfeksiyonu çok olurdu. Hamile kaldığı ayda sistit oldum diye doktora gitmiş hamile çıktı. Umarım senin de öyledir. Hatta ben de geçen aylarda sistit olmuştum. Bana hamilesin demişti de tabi beni tutturamadı.

Merhaba, bat 8 temmuzdu adet olmadım. Ovulasyon testi ile yumurtlamamı takip ediyordum 4 temmuzda yani döngümün 25.gününde çatlama gördüm. Bi gebelik oluştuysa ne zaman test yapmam gerekir sizce?
18-19 temmuzda netleşir büyük ihtimalle canım.

Umarim Ben gecen ay basladim ama dogru zamanda baslayamadim sanirim regl bitmisti. Sonra elime ulasti siparis. Hatta yumurtlama da oldukca gecikti. 18.günde oldu. O da bunun etkisi miydi acaba erken olsun derken iyice geciktirirmis Bir de şunu sorayim canim sana hazir denk gelmisken? Dongu boyunca mi kullaniyoruz yoksa yumurtlamaya kadar mi

kolesterol yüksekse yağlı yedirme çok. Aburcubur da çok tükettirmeyin. Doktor zaten söyler. Biraz yeme içmeyle alakalı o çünkü
Yok kuzum ben hep evde yaparım abur cubur çok vermem kızartma bile yapmıyorum neden böyle oldu anlamadım bi zararı olur mu ne gibi hastalıklar çıkar kontrol altına alınmazsa korktum açıkçası

Su şişesi taşı. Bittikçe doldur. Arada da zor kendini içerken fazla fazla iç. Bir süre sonra alışıyorsun
Masamda su şişem var aslında suyun tadını sevmiyorum sanırım zorlayacağım artık çünkü rahatsız ediyor bu sistit durumu.
Hayır kuzucum malesef
Aa reçetesiz aldım dediler benmi yanlış okudum acaba zaten eczanenin önünden geçtim ve almadım ev alışverişi derdine düşünce. Kadin olmak ne zor böyle ya

Evet ben de okudum reçetesiz aldım diye ama reçeteli satılıyor. Bi sor bakalım kuşum. Belki verirler. Bizim bi arkadaş antibiyotiği de reçetesiz alıyormuş. Bazı eczaneler el altından veriyordur belki

İnofolic ben de regl biriminde kullanıyorum doğrusu o değil mi ? Yumurtladiktan sonra bıraktım ben devam etmedim.
Evet ben de okudum reçetesiz aldım diye ama reçeteli satılıyor. Bi sor bakalım kuşum. Belki verirler. Bizim bi arkadaş antibiyotiği de reçetesiz alıyormuş. Bazı eczaneler el altından veriyordur belki
Allah Allah çok ilginç reçetesiz antibiyotikte biraz şov olmuş yarın soracağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…