2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hehehehe daha varmış adetine zaten bekle bakalım biliyorum o zamanlar benimde gelince ben senden de beter heyecan yapıcam kafayı yiyorum test yapmaktan ama bu ay yapmıcam inşallah
Bende yapmaıcam dedim 9 gün kala dayanamadım daha fazla

İnşallah Allah’ımm hepimize nasip etsin
Amin canım inşallah kim evlat istiyorsa rabbim hepsine hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah bende mayıs ayında hamile kaldım 6 haftalık olduğunda kese için doktora gittim ve kimyasal gebelik olduğunu öğrendim bahçesinde kanamam başladı hastanenin biraz yıprandım o yüzden sağlıklı bebişler nasip etsin dualarıma detay ekledim

benimki de şu an bundan :) ilk kullandığım toz olandandı ikinci kutuya geçtiğimde toz olandan bulamadım evin çevresinde bende bundan aldım :) iyi ki yazdın bugün içmeyi unutmuşum hemen içicem
Hadi bakalım ikinize de vesile olur inşallah yaaaa benim bugün kargoya verildi bir iki güne gelir herhalde

Aynı süreci bende yaşadım kuzum geçen ay çok zordu cidden Allahım bir daha yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…